Cooler Master Box 5 Lite RGB beklenmeli mi?

P400 güzel kasa. Kablolama çok rahat yapılıyor. Malzeme kalitesi kaliteli. RGB ışıklandırması var. 2 fan ile geliyor ve fanlar gürültülü çalışmıyor. Dün montaj yaptım bu kasaya. Çok beğendim. Bir daha olsa bir daha alırım. S modeli de alabilirsin isteğe göre ama bence 300 TL bütçede P400 iyi.

P400 güzel kasa. Kablolama çok rahat yapılıyor. Malzeme kalitesi kaliteli. RGB ışıklandırması var. 2 fan ile geliyor ve fanlar gürültülü çalışmıyor. Dün montaj yaptım bu kasaya. Çok beğendim. Bir daha olsa bir daha alırım. S modeli de alabilirsin isteğe göre ama bence 300 TL bütçede P400 iyi.
Hocam yeni sistem de hayırlı olsun bu arada. Ekran kartında sıkıntı yaşıyorsunuz sizde sanırım. Yoksa o sistemde R7 240'ın işi ne? :vıy:

Gelip gelmeyeceği henüz belli olmayan bir modeli beklemek doğru olmaz. Yetkili kişiler cevaplasın. @Cooler Master Türkiye

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı