Cooler Master CH321 alınır mı?

vakanda foreva

Hectopat
300 TL bütçem var belki 350 TL. Cooler Master CH321 önerdiler. Ben mikrofonu iyi olan bir kulaklık istiyorum, sizce bu iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben SGH-30'un mikrofonunu daha çok beğeniyorum, takması rahat, mikrofonda cızırtı yok, bilgisayardan ses alırken dış dünyayla iletişiminiz kesiliyor, dışarıdaki sesleri duymuyorsunuz yani, kulaklığın ses kalitesi de oldukça güzel ve yazılımı da başarılı, ayrıca ses kartı ve sanal 7.1'i var. Sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz.

Ben SGH-30'un mikrofonunu daha çok beğeniyorum, takması rahat, mikrofonda cızırtı yok, bilgisayardan ses alırken dış dünyayla iletişiminiz kesiliyor, dışarıdaki sesleri duymuyorsunuz yani, kulaklığın ses kalitesi de oldukça güzel ve yazılımı da başarılı, ayrıca ses kartı ve sanal 7.1'i var. Sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz.

Yayın yapmak için, ses kasmak için ve kaliteli ses duymak için kulaklık araştırıyorum bayağıdır ve bana önerilenler
CH321.
Havit H2002D.
Ve sizin atmış olduğunuz kulaklık.
Bana öneriniz var mıdır? Ben havitte karar kılmıştım ama son kez danışıyorum insanlara.

Yayın yapmak için, ses kasmak için ve kaliteli ses duymak için kulaklık araştırıyorum bayağıdır ve bana önerilenler
CH321.
Havit H2002D.
Bana öneriniz var mıdır? Ben havitte karar kılmıştım ama son kez danışıyorum insanlara.
Havit hakkında pek bilgim yok ama SGH-30 kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır ve küçüklüğümden beri oyun oynayıp çoğu oyunda yüksek ranklara gelmiş birisiyim, yani ses kasmaktan çok iyi anlıyorum, kulaklığı aldığımdan beri ses kasma olayım zirve yaptı diyebilirim, sesler de kaliteli bana kalırsa ama başka kulaklık kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum, bana oldukça kaliteli geldiğini söyleyebilirim. Mikrofon kalitesinden emin değilseniz Discord üzerinden ekleyin, ben konuşunca kalitesini görürsünüz.

Discord Nick: Hyclep#2367

CH321.
Havit H2002D.
Kesinlikle Havit H2002D al çok beğeniceksin. Fakat fiyat farkında dolayı CH321'de olabilir.

Geri
Yukarı