Cooler Master CH321 alınır mı?

Bütçe
700-800TL

vaultyy

Femtopat
Merhaba, eski kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık almak istiyorum ve istediğim fiyat bandında (700TL-800TL) bu kulaklığın önerildiğini gördüm, genel olarak baktığım sitelerde.
Bu kulaklık iyi midir, rahat mıdır yoksa aynı fiyat bandında daha iyi kulaklıklar var mıdır?

2020'den beri kullanıyorum. Ben memnunum. Mikrofon kalitesini özellikle çok beğeniyorum. Rahatlığı da iyi fakat JD 710'u bir tık daha rahat buluyordum ben şahsen fakat bu da rahat oldukça.

Cooler Master Türkiye bir sorun olunca ilgileniyor. Mesela pedler soyulmaya başlamıştı. Mail attım yenisini gönderdiler sağ olsunlar. Bir de kulaklık nedense bozuldu kablo giriş kısmından. İtopya'ya garanti için verdim. Yenisi ile değiştirdiler ki alalı bir yıl olmuştu sanırım. Bu konuda epey iyi.

Bu fiyatlarda daha iyisi var mıdır bilmiyorum ben aldığımda yoktu çünkü. Fiyatı da elbette çok daha azdı.

2020'den beri kullanıyorum. Ben memnunum. Mikrofon kalitesini özellikle çok beğeniyorum. Rahatlığı da iyi fakat JD 710'u bir tık daha rahat buluyordum ben şahsen fakat bu da rahat oldukça.

Bu fiyatlarda daha iyisi var mıdır bilmiyorum ben aldığımda yoktu çünkü. Fiyatı da elbette çok daha azdı.
7.1 mi sizin ki? Yani 7.1 ve 7.1siz diye ayrı modelleri var mı kulaklığın?

Kulaklığın ses performansı vasat, mikrofon performansı çok iyi. Ergonomi açısından eğer uzun ince bir kafa yapısına sahipseniz sıkabilir. Ben ilk kullandığımda hafif sıkıyordu ama bir süre sora esneme yapıyor ve insanın kafası da alışıyor. Şu an memnunum. Gevşek gir kulaklık değil taktığınızda sıkıca sarıyor. Ama sadece mikrofonu için bile alınabilir. Alternatif olarak Gamenote H2002D modelini öneririm. Bence onun tasarımı daha iyi, mikrofonu da neredeyse CH321 kadar iyi.

7.1 yok diye biliyorum bu kulaklıkta. Varsa da sanal vardır ki o olmasa daha iyi zaten. Bu fiyat bandında gerçek bir 7.1 bulamazsınız muhtemelen. Gerek var mı o da tartışılır.

Merhaba, eski kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık almak istiyorum ve istediğim fiyat bandında (700TL-800TL) bu kulaklığın önerildiğini gördüm, genel olarak baktığım sitelerde.
Bu kulaklık iyi midir, rahat mıdır yoksa aynı fiyat bandında daha iyi kulaklıklar var mıdır?
Superlux HD681 katlarca daha iyi bir kulaklık. Fakat mikrofonu yok.

Superlux HD681 katlarca daha iyi bir kulaklık. Fakat mikrofonu yok.
Güzel sitelerde incelemeleri var. Kullananlar da memnun gözüküyor. Ses kalitesi iyi duruyor fiyatına göre. Malzeme kalitesi biraz geride kalıyor gibi duruyor fakat yapacak bir şey yok ona da. Bir de EQ ayarı yaparak daha da iyi olabilir.

Mikrofon harici olarak Lastvoice BM 800 alınabilir 300 TL'ye. Böylece totalde 900-950 TL'ye filan gelir kulaklıkla beraber. Bütçeyi aşıyor fakat ayrı ayrı almak her zaman daha iyi performans veriyor. Ses kalitesi iyi olan kulaklıkların mikrofonu ya olmuyor ya da kablonun üstünde kötü bir tane oluyor. İyi kalitesi olan mikrofonlar da genelde harici oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı