Cooler Master CH321 alınır mı?

• Konuyu başlatan NNUE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 814
Bu kulaklık alınır mı? Bir sorunu var mıdır? 700 TL civarına daha iyi kulaklıklar var mı? Amacım beni uzun süre (3-5 sene) götürmesi. İstediğim çok fazla bir şey değil. Valorant CS gibi oyunlarda ses kasabileyim ve sesim mikrofondan rahat duyulabilsin. 500-700 TL civarına daha iyileri varsa önerebilir misiniz? Ya da bu model iyi midir?
Alınır. Bu bütçede harici olarak Razer Kraken X var.

Bu sabah biraz araştırdım ve gamepower fujin’e denk geldim sizce o mu daha iyi yoksa h2002d mi?
CH321 veya Kraken X.

Alınır. Bu bütçede harici olarak Razer Kraken X var.

CH321 veya Kraken X.
Kraken x bütçeyi biraz aşıyor hocam lite versiyonu ile farkları nedir? Gamepower’ın ürünlerine normalde güvenmem fakat bu kulaklığı beğenilmiş. H2002d ile ilgili pek bir video yok. Büyük ihtimalle ch321 alacağım.

CH321 uzun kullanımda biraz kulak ağrıtıyor ama haricinde taş gibi kulaklık. Malzeme, ses, mikrofon kalitesidir her yönden çok iyi kulaklık ama dediğim gibi tek eksisi biraz kulak ağrıtıyor. H2002D'de iyi kulaklıktır ikisi de pişman etmez.

CH321 uzun kullanımda biraz kulak ağrıtıyor ama haricinde taş gibi kulaklık. Malzeme, ses, mikrofon kalitesidir her yönden çok iyi kulaklık ama dediğim gibi tek eksisi biraz kulak ağrıtıyor. H2002D'de iyi kulaklıktır ikisi de pişman etmez.
Hocam h2002d ile ilgili pek bir inceleme bulamadım ondan emin olamıyorum. Eksileri neler h2002d'nin?

Hocam H2002D ile ilgili pek bir inceleme bulamadım ondan emin olamıyorum. Eksileri neler H2002D'nin?

Kullanmadığım bir ürün ama bildiğim özellikleri 53mm sürücüleri, güzel ses kalitesi ve çıkarılabilir mikrofon. Uzaltam da malzeme kalitesi kendini belli ediyor zaten. Bir de jak ile bağlanan bir kulaklık ama eksi sayılmaz bence. Başka pek bir bilgim yok ama tavsiye edilen ve sevilen bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı