Cooler Master CH321 kablo hasarı

Sorunun neden olduğuna dair bir şey söylendi mi? Bende de tamamen aynı çünkü ve kabloda hasar olması imkansız. Hem o kadar kalın kabloya ne olabilir? Çizik bile yok. Garanti belgesi gerekli mi yoksa İtopya'nın faturası yeterli mi? Kutuda garantiyi bulamadım fakat fatura mevcut. Nereye göndermiştiniz ve ne kadar sürede geri aldınız acaba? Teşekkürler.

Hocam bir kağıda sorunu yazıp kutuya koyup İtopya'ya yolladım. Kutu içinde benim sadece mor bir kağıt vardı bir de faturanın bir kopyasını koydum. [email protected] bu maile yazın siz egerekli olan kargo numarasını verirler.

Sorunun neden olduğuna dair bir şey söylendi mi? Bende de tamamen aynı çünkü ve kabloda hasar olması imkansız. Hem o kadar kalın kabloya ne olabilir? Çizik bile yok. Garanti belgesi gerekli mi yoksa İtopya'nın faturası yeterli mi? Kutuda garantiyi bulamadım fakat fatura mevcut. Nereye göndermiştiniz ve ne kadar sürede geri aldınız acaba? Teşekkürler.

Merhabalar

Konu ile ilgili tarafınıza mail üzerinden geri dönüş yapılmıştır.

Merhabalar

Konu ile ilgili tarafınıza mail üzerinden geri dönüş yapılmıştır.
Evet şimdi gördüm. Teşekkürler.

Neredeyse iki yılın sonunda tekrar aynı sorunu yaşıyorum. Kulaklığın kablosunda yine gözle görülen hiçbir hasar yok fakat aynı yer hareket ettikçe ses gidiyor. Ses tekerine biraz baskı yapılınca da sesin geldiği yer değişiyor. Bu sorun kronik mi yoksa bende mi bir sorun var anlayamadım. İtopya'da nedense yazdığım maillere cevap vermiyor...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı