Cooler Master CH321 kulaklık sesi az alıyor

bafralifatih55

Hectopat
Merhabalar
Arkadaşlar Cooler Master CH321 kulaklığı tavsiye üzerine aldım. Ancak beklediğim gibi bas ve mikrofon kalitesini bulamadım. Özellikle mikrofon ağzın dibinde olmasına rağmen sesi az alıyor. Bu konuda ne söyleyebilirsiniz?
Teşekkürler.
Arkadaşlar. Bu ürünü aldım. Ancak bu konuda bana fikir verebilecek kimse yok mu? Ürünü iade etmeyi bile düşünüyorum şu an.
Arkadaşlar bir görüş suanacak kimse yok mu ya koskoca forumda?

Son düzenleme:
Merhabalar
Arkadaşlar Cooler Master CH321 kulaklığı tavsiye üzerine aldım. Ancak beklediğim gibi bas ve mikrofon kalitesini bulamadım. Özellikle mikrofon ağzın dibinde olmasına rağmen sesi az alıyor. Bu konuda ne söyleyebilirsiniz?
Teşekkürler.
Arkadaşlar. Bu ürünü aldım. Ancak bu konuda bana fikir verebilecek kimse yok mu? Ürünü iade etmeyi bile düşünüyorum şu an.
Arkadaşlar bir görüş suanacak kimse yok mu ya koskoca forumda?

Beğenmediyseniz iade edin. Ancak windows kaynaklı olmasını şöyle kontrol edebilirsiniz. Kulaklığınızı telefonunuza takın. Sorun düzeliyorsa kulaklığınızda sorun yoktur. Durum böyleyse ona göre öneri verebiliriz. Eğer telefondaki seste size az geliyorsa ürünü iade edin.

Saygılarımla

Beğenmediyseniz iade edin. Ancak Windows kaynaklı olmasını şöyle kontrol edebilirsiniz. Kulaklığınızı telefonunuza takın. Sorun düzeliyorsa kulaklığınızda sorun yoktur. Durum böyleyse ona göre öneri verebiliriz. Eğer telefondaki seste size az geliyorsa ürünü iade edin.

Merhaba hocam kulaklık USB bağlantılı. Telefona bağlama şansım maalisef yok.
Bir de ben bunu ütopyadan aldım. Hijyenik ürün kapsamında iade alamayız şeklinde cevap veriyorlar. Ben anlamadım. Kulaklığın neresi hijyenik ürün oluyor çözemedim. İade almamak için bağane uyduruyorlar. Normalde bildiğim kadarıyla iade edilen ürünler listesinde.

Merhaba hocam kulaklık USB bağlantılı. Telefona bağlama şansım maalisef yok.
Bir de ben bunu ütopyadan aldım. Hijyenik ürün kapsamında iade alamayız şeklinde cevap veriyorlar. Ben anlamadım. Kulaklığın neresi hijyenik ürün oluyor çözemedim. İade almamak için bağane uyduruyorlar. Normalde bildiğim kadarıyla iade edilen ürünler listesinde.
Tekrardan merhabalar,

Usb bağlantısı olan farklı bir cihazda deneyin önce. Tv bile belki tanıyabilir. Olmadı en kötü bir arkadaşınıza vs gidip deneyin. Cihazdaki sıkıntı orada çıkmazsa yazılım konusunda destek verelim. Ayrıca cooler masterın windows için programı ayrıca var mı kontrol edin. Örneğin logitechin g hubu olması gibi.

Test edemiyorsanız veya tek cihazınız varsa bunun 2 yolu var:
Ya ürünün videosunu çekip tek sıkıntısının o olduğunu cihaz üstünde başka sorun olmadığını gösterin. Sonra firmayla inatlaşacaksınız. İade konusunda tüketici hakem heyeti zorlarlarsa tüketici hakları mahkemesine başvuracaksınız. Siz haklı çıkarsınız bu arada. Ama bu sür min 3 ay sürer.

Diğer yol :

Cooler master teknik destekle görüşme sağlayın. Belki cihazlarının basitçe sıfırlama ya da bu durumu çözecek bir yolunu söylerler. Olmazsa itopyayı arayın. Ürünün garantiden değişim veya iadesi için yardımcı olup olamayacaklarını sorun. Yardımcı olamayız derlerse kendiniz cihazınızın sitesiyle görüşün. Logitech arızalı ürünlerde ürün seri nosu ve ürünün seri no ve görüntüsünün göründüğü ve imkanınız varsa hatanın kanıtı gibi video istiyor. Sağladığınızda direk yenisiyle değişim yapıyor. Razerde muht aynıdır. Sizin markanız da kötü değil. Aynı şeyi yapacaklarını düşünüyorum. Cooler master Türkiye yetkili servisi yoksa yurtdışı sitesiyle iletişim kurabiliriz. İngilizce olarak sorununuzu anlatıp gönderebilirsiniz. Süper ingceniz olmasına gerek yok. Basitçe anlatın yeter. Ya da size bu konuda da yardımcı olabiliriz. Ne yazacağınız konusunda. Böylece firmanın değişim ürünü , sıfır ürün gönderme ihtimali olabilir. Ya da size nasıl çözeceğinizi söylerler.

Ek olarak alacağınız elektronik ürünleri gerekirse fazla para verip amazondan alın. Amazon iade konusunda dünyada bir numaradır. Her türlü iade kabul eder. Zaman zaman ürünü göndermenizi bile istemedikleri oluyor. Bunu da öğrenmiş olun. Türk firmalar artık böyle davranıyor. Çünkü kimse mahkeme veya tüketici haklarına başvurmuyor. Diyelim siz uğraştınız bir ton ceremesiyle adamlar sizin ürününüzün fiyatını verip kurtuluyor. Buda zaten çok uzun sürdüğünden sallayan yok.

Saygılarımla

Tekrar merhabalar,

USB bağlantısı olan farklı bir cihazda deneyin önce. TV bile belki tanıyabilir. Olmadı en kötü bir arkadaşınıza vs gidip deneyin. Cihazdaki sıkıntı orada çıkmazsa yazılım konusunda destek verelim. Ayrıca Cooler Master'ın Windows için programı ayrıca var mı kontrol edin. Örneğin Logitech'in G HUB'u olması gibi.

Test edemiyorsanız veya tek cihazınız varsa bunun 2 yolu var:
Ya ürünün videosunu çekip tek sıkıntısının o olduğunu cihaz üstünde başka sorun olmadığını gösterin. Sonra firmayla inatlaşacaksınız. İade konusunda tüketici hakem heyeti zorlarlarsa tüketici hakları mahkemesine başvuracaksınız. Siz haklı çıkarsınız bu arada. Ama bu sürmin 3 ay sürer.

Diğer yol:

Cooler Master teknik destekle görüşme sağlayın. Belki cihazlarının basitçe sıfırlama ya da bu durumu çözecek bir yolunu söylerler. Olmazsa İtopya'yı arayın. Ürünün garantiden değişim veya iadesi için yardımcı olup olamayacaklarını sorun. Yardımcı olamayız derlerse kendiniz cihazınızın sitesiyle görüşün. Logitech arızalı ürünlerde ürün seri nosu ve ürünün seri no ve görüntüsünün göründüğü ve imkanınız varsa hatanın kanıtı gibi video istiyor. Sağladığınızda direk yenisiyle değişim yapıyor. Razer'de muht aynıdır. Sizin markanız da kötü değil. Aynı şeyi yapacaklarını düşünüyorum. Cooler Master Türkiye yetkili servisi yoksa yurt dışı sitesiyle iletişim kurabiliriz. İngilizce olarak sorununuzu anlatıp gönderebilirsiniz. Süper ingceniz olmasına gerek yok. Basitçe anlatın yeter. Ya da size bu konuda da yardımcı olabiliriz. Ne yazacağınız konusunda. Böylece firmanın değişim ürünü, sıfır ürün gönderme ihtimali olabilir. Ya da size nasıl çözeceğinizi söylerler.

Ek olarak alacağınız elektronik ürünleri gerekirse fazla para verip Amazon'dan alın. Amazon iade konusunda dünyada bir numaradır. Her türlü iade kabul eder. Zaman zaman ürünü göndermenizi bile istemedikleri oluyor. Bunu da öğrenmiş olun. Türk firmalar artık böyle davranıyor. Çünkü kimse mahkeme veya tüketici haklarına başvurmuyor. Diyelim siz uğraştınız bir ton ceremesiyle adamlar sizin ürününüzün fiyatını verip kurtuluyor. Bu da zaten çok uzun sürdüğünden sallayan yok.

Saygılarımla

Merhaba hocam.
Şimdi bir arkadaşım ile meet üzerinden denedim. Mikrofon sesinin güzel geldiğini söyledi. Peki bu bas ayarını artırmak için ne yapabilirim? Cihazın kendi sürücüsü araştırdım yok.

Geri
Yukarı