Çözüldü Cooler Master CH321'den hırıltı sesi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İnperial

Hectopat
Merhaba, henüz bugün elime ulaşan CH321 kulaklığım ile herhangi bir müzik dinlerken arkadan hırıltı sesi geliyor ve mikrofonun kalitesi eski 50 TL'lik mikrofonumla aynı. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatalı bir ürün almış olabilirsiniz. Bende bir sorun yok.

Bu kulaklık hakkında ne zaman bilgi verici bir yazı okusam ses kalitesi ve mikrofonunun gayet iyi olduğunu yazmışlardı. Şaşırdım.

Bende kullanıcı yorumlarını okuyup aldım. Çok garip.
Hatalı bir ürün almış olabilirsiniz. Bende bir sorun yok.

Kulaklığı taktığınızda herhangi bir ayar yaptınız mı?

Tak-çalıştır bir kulaklık olduğundan hayır, yapmadım. Başka bir cihazda denediniz mi?

İlginç. Dediğim gibi bende böyle bir sıkıntı yok. Başka bir cihazda deneyebilirsiniz. Eski kulaklığınız da USB ile mi bağlanıyordu?

İade almaları lazım ben daha önce başka bir mağazaya Arctis 1 iadesi yapmıştım. Kulaklık kulaklıktır.

İlginç. Dediğim gibi bende böyle bir sıkıntı yok. Başka bir cihazda deneyebilirsiniz. Eski kulaklığınız da USB ile mi bağlanıyordu?

İade almaları lazım ben daha önce başka bir mağazaya Arctis 1 iadesi yapmıştım. Kulaklık kulaklıktır.

Hayır, jak girişi ile bağlanıyordu.

Bilgisayarı açıp kapatmam ile sorun çözüldü çok garip.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı