Cooler Master CK 721 Kırmızı ışık yanıp sönüyor.

oldsins7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben perşembe günü Cooler Master markasının CK721 model klavyesinden sipariş vermiştim bugün elime ulaştı ancak klavye şarja takılıyken bazı zaman aralıklarında klavyenin altındaki LED'ler 5 kere kırmızı yanıp sönüyor. Foruma bakınca bu olayın sadece şarja takınca tek sefer yapması gerektiğini anladım ama acaba ben mi yanlış anladım yoksa gerçekten bir sıkıntı mı var? Yardımcı olursanız sevinirim. (Güncellemelerini de yaptım.)

@@Cooler Master Türkiye

Son düzenleme:
ya bende aldım yakın zamanda bu klavyeden. ne windows tuşu çalışıyor nede diğer mesela @ tuşu çalışmıyor. Çözemedim bir türlü. TR layout bu arada.

ya bende aldım yakın zamanda bu klavyeden. ne windows tuşu çalışıyor nede diğer mesela @ tuşu çalışmıyor. Çözemedim bir türlü. TR layout bu arada.
Merhaba, kullanma kılavuzuna baktınız mı? yanlışlıkla bazı tuşları kitlemiş olabilirsiniz. Klavyeyi resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Klavyeyi masterplus app arayüzünden sıfırlıyorum. Kilitlemiş olabilirim ancak resetlemem de işe yaramadı açıkcası. kullajnma klavuzunda TR layout yok dolayısıyla at sembolü falan farklı tuşlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı