Cooler Master CK350 vs. Rampage KB-R96 Ultimate

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben klavye alacağım. Aklımda iki seçenek var, sizce?

1) Cooler Master CK350
2) Rampage KB-R96 Ultimate

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka takıntınız yok ise optik switchlere sahip RGB'ye doyuracak bir klavyedir.
Marka takıntısıyla alakası yok. Fason markalardan uzak durması yararına olacaktır. Kaldı ki bütçesi de az değil. "RGB'ye doymak" terimi de zaten adamların sizi tuzağına düşürdüğünün göstergesi, amaçları "ışıklı mışıklı" yapıp göz boyamak. Sonra 300 TL'lik ürünü 700 TL'ye satmak.
Malzeme kalitesi de yerinde.
ABS uyduruk keycapler, alüminyum folyodan hallice gövde, kumaş sarım diye pazarlanan ama biraz bükülünce bozulan kablo... Baya yerinde evet. Gözümle gördüm o klavyeyi, beş para etmez.

Marka takıntısıyla alakası yok. Fason markalardan uzak durması yararına olacaktır. Kaldı ki bütçesi de az değil. "RGB'ye doymak" terimi de zaten adamların sizi tuzağına düşürdüğünün göstergesi, amaçları "ışıklı mışıklı" yapıp göz boyamak. Sonra 300 TL'lik ürünü 700 TL'ye satmak.

Abs uyduruk keycapler, alüminyum folyodan hallice gövde, kumaş sarım diye pazarlanan ama biraz bükülünce bozulan kablo... Baya yerinde evet. Gözümle gördüm o klavyeyi, beş para etmez.

Bende Rampage pek iyi bir marka değil diye biliyorum ama normalde Cooler Master alacaktım biraz araştırdım klavyeden yay sesi geliyormuş o yüzden kararsız kaldım.

@Baran murat o yay sesi hepsinde var. Rampage'de de var. Tek çözüm yağlamak. Onu yapmak için de birkaç ekipmana ihtiyacınız var ancak pahalı ve riskli bir işlem.

Yeni konular

Geri
Yukarı