Cooler Master CK350 vs SteelSeries Apex M400

gokaydinhasan

Decapat
1 Gün boyunca birçok klavye araştırdım en iyi F/P olarak bu ikisini buldum. SteelSeries Rival 310 fareye sahibim dolayısıyla marka güvencesinden dolayı SteelSeries biraz yakın geliyor ama öte yanda RGB'si vs her şeyi dolu bence tek eksiği yazılımı olmayan CK350 var. Ayrıca SteelSeries tuşlarının üstündeki harfler şok daha şık gözüküyor ama Türkçe klavye değil. İkisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir? Fiyatlar yaklaşık aynı.
  • Cooler Master CK350.
  • SteelSeries Apex M400.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master modelinde Outemu, Steelseries modelinde ise QX1 switchler kullanılıyor. Bana kalırsa QX1, Outemu'ya göre daha iyi.

Bu ikisi dışında tavsiye isterseniz Corsair K68 Red veya RGB modeli tercih edilebilir.

4 aydır kullanıyorum ve memnunum. Sunmuş olduğunuz seçeneklere kıyasla Cherry MX switch kullanması artı sayılabilir. İtopya'da indirime girdiğinde 400 TL gibi bir fiyatı oluyor.

1 Gün boyunca birçok klavye araştırdım en iyi F/P olarak bu ikisini buldum. SteelSeries Rival 310 fareye sahibim dolayısıyla marka güvencesinden dolayı SteelSeries biraz yakın geliyor ama öte yanda RGB'si vs her şeyi dolu bence tek eksiği yazılımı olmayan CK350 var. Ayrıca SteelSeries tuşlarının üstündeki harfler şok daha şık gözüküyor ama Türkçe klavye değil. İkisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir? Fiyatlar yaklaşık aynı.
  • Cooler Master CK350.
  • SteelSeries Apex M400.
Steelseries bu sektörde daha deneyimli ama siz bilirsiniz

M400 modeli artık üretimden kalktı. Bulacağınız model büyük ihtimal 2.el olacaktır.

RGB bakımından CK350 önde. Kullanan kişiler ile görüştüğümüzde memnun olduklarını iletiyorlar. İncelemeleri izleyebilirsiniz.

Corsair güzel tamam da fiyat olarak 600-700tl civarında benim gösterdiklerim ise 400-500 yoksa corsair toza-suya dayanıklı olmasıyla da öne geçiyor
Söylediğim gibi indirime girdiğinde kırmızı aydınlatmalı modeli 400 TL'ye düşüyor. Bekleyip alabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz iki ürün de kötü değil. Size tavsiyem sadece aydınlatması veya görünüşü için ürün tercih etmeyin.

M400 modeli artık üretimden kalktı. Bulacağınız model büyük ihtimal 2.el olacaktır.

RGB bakımından CK350 önde. Kullanan kişiler ile görüştüğümüzde memnun olduklarını iletiyorlar. İncelemeleri izleyebilirsiniz.
Söylediğim gibi indirime girdiğinde kırmızı aydınlatmalı modeli 400 TL'ye düşüyor. Bekleyip alabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz iki ürün de kötü değil. Size tavsiyem sadece aydınlatması veya görünüşü için ürün tercih etmeyin.
Yeni konu açmak istemiyorum peki rampage hydra r6 nasıldır? Switchleri hakkında pek bilgiye ulaşamadım ama red switch bulabilirsem onu tercih ederim. Ayrıca bir arkadaşım logitech g213 modelini önerdi mekanik değil ama yine de performansından memnun olduğunu söyledi. Marka mı önemlidir yoksa mekanik olması mı aslında sorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı