Cooler Master CK550 V2 klavyesi bozuldu

West61

Hectopat
Daha fazla  
Cooler Master CK550 V2 klavyesi alalı 1 yıl olmadı bilek desteği bütün kalktı ilk aldığım zamanlar r tuşu bazen basıyordu bazen basmıyordu kendi kendine düzeldi şimdi ise klavye komple gitti şaka gibi USB takıyorum tık yok algılamıyor diğer cihazlarımda denedim onlarda da çalışmıyor İtopya'dan satın almıştım.@cooler Master Türkiye.

Şimdide klavye çalışmaya başladı bu nasıl bir iş anlamadım yine geçen akşam USB okudu 5 sn falan geldi gitti sonra yine ondan yarım saat sonra taktım tekrar yine aynısı oldu daha sonra dün sabah taktım çalıştı ve şu an onun ile yazıyorum neden böyle olmuş olabilir?

Şimdide klavye çalışmaya başladı bu nasıl bir iş anlamadım yine geçen akşam USB okudu 5 sn falan geldi gitti sonra yine ondan yarım saat sonra taktım tekrar yine aynısı oldu daha sonra dün sabah taktım çalıştı ve şu an onun ile yazıyorum neden böyle olmuş olabilir?

Aynı şey benim de başıma gelmişti klavyede bir tuşa bastıgımda 10 tuş algılıyordu garantiye gönderecektim kendi kendine düzelmişti nasıl olduğunu anlamamıştım sonra düzgün çalıştığı için göndermemiştim kabul etmezler sorunu yok diye istersen bir süre kullan tam olarak bozulduğunu anladığında gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı