Cooler Master Elite NEX W700 80+ PSU değişim gerektirecek kadar kötü mü?

apistefto

Hectopat
Cooler Master Elite nex W700 80+ PSU'ya sahibim. Bilgisayarı topladığım zaman acelem olduğu için bütün parçaları derinlemesine araştıramadan markaya güvenerek almıştım. Fakat şu an baktığımda genel olarak önerilmeyen bir PSU olduğunu gördüm. Acilen değiştirilmesi gerekecek kadar kötü mü?

Cooler Master Elite nex W700 80+ PSU'ya sahibim. Bilgisayarı topladığım zaman acelem olduğu için bütün parçaları derinlemesine araştıramadan markaya güvenerek almıştım. Fakat şu an baktığımda genel olarak önerilmeyen bir PSU olduğunu gördüm. Acilen değiştirilmesi gerekecek kadar kötü mü?

Önerilmeme nedeni, o fiyatta daha kaliteli PSU'lar olduğu için, değiştirmeye gerek yok.

Düşündüğünüz gibi kötü bir PSU değil.

Vaktiniz için teşekkür ederim, içime su serptiniz. Ciddi masraf yaptığım bir şey sistem o yüzden kuruntularım bu konuda biraz😂.

İnsanlar ne PSU'lar kullanıyor, ismi cismi olmayan, rahat olun.

PSU'yu ne zaman aldınız? Bildiğim kadarıyla eski bir model bu.

Son düzenleme:
İnsanlar ne PSU'lar kullanıyor, ismi cismi olmayan, rahat olun.

PSU'yu ne zaman aldınız? Bildiğim kadarıyla eski bir model bu.
Hocam henüz bir ay olmamıştır. Bayi bir tanıdıktan direkt bayi fiyatından aldım parçaları. O şehirde kısıtlı vaktim olduğu için çoğu şeyi pek araştırmadım bilindik markalardan seçtim sadece. Diğer parçalarda bir sorun yok hepsi belirli bir kalitede ama psuda şansım pek yaver gitmemiş anlaşılan.

Son düzenleme:
Ben de aynı fikirde olduğum için çok üsteleyemedim hocam PSU içime sinmemişti o da sorun çıkarmazsa diğer parçalardan çok memnunum.

Üst kalite PSU'larda sorun çıkarabiliyor o şans işi, şu an değiştirilecek bir durum yok, kullanmaya devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı