Cooler Master Elite V3 600W vs Sharkoon SHP650V2 650W80+white

• Konuyu başlatan Rona
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 614
Makaleler
5
Daha fazla  
Evet başlıktan da anlayacağınız üzere sorum bu. Arkadaşlar 600W seritifkasız Cooler Master mı? Yoksa 650W80+ white Sharkoon mu? Hangisi daha güvenilir hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar? Eğer almayı düşünüyorsanız daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Zira Sharkoon model PSU, 12V kanalında 600W veriyor ve önemli korumalarından bazıları eksik. Kendim kullanıyorum, şu ana dek bir sıkıntı yaşamadım.

Bütçeniz ne kadar? Eğer almayı düşünüyorsanız daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Zira Sharkoon model PSU, 12V kanalında 600W veriyor ve önemli korumalarından bazıları eksik. Kendim kullanıyorum, şu ana dek bir sıkıntı yaşamadım.
Hocam 2500 lira işlemcisiz bütçem var işlemciyi aldım ayrı olarak siteden 400 420 tl maks bütçem var çevremdeki bir kaç insan coolermasterın sertifikasız hali daha iyi sharkoondan dedi o aklımı karıştırdı baya
Sharkoon daha iyidir. Aynı fiyattalar. Cooler Master 552W veriyor.
Teşekkür ederim hocam
Hocam 2500 lira işlemcisiz bütçem var işlemciyi aldım ayrı olarak siteden 400 420 tl maks bütçem var çevremdeki bir kaç insan coolermasterın sertifikasız hali daha iyi sharkoondan dedi o aklımı karıştırdı baya
Bu arada ekran kartı olmucak şimdilik sistemde ekran kartını ilerleyen dönemde alıcam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı