Cooler Master Global'in bilete cevap vermemesi

Emirkan Hoş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Cooler Master Elite V4 600W PSU sahibim. Coil whine sesi alıyorum yük altında ya da yük altında olmadan. Ağustos ayında vektron servisle görüştüm bana 2 yıl garantisi olduğunu ve garantisinin bittiğini söyledi. Bende ısrarla satarken 5 yıl olarak söylediler dedim fakat servis ilgilenmeden telefonu kapattı. Cooler Master globale ticket attım. 20 günde zar zor cevap geldi TR servisi ile görüşüyoruz gibisinden sonra ticket bugün kapandı. Sanırım global ilgilenmiyor. Cooler Master Türkiye acaba sorunum ile ilgilenebilir mi? @Cooler Master Türkiye

CM'nin kendi web sitesinde PSU'lar için minimum 3 maksimum 10 yıl garanti diyor. Vektron elektronik web sitesinde de en az 36 ay garanti gördüm. Yani 2 yıl garanti demelerinin bir mantığını bulamadım. Kendim de CM ürünleri kullanan birisi olarak süreci merak ediyorum.

Merhaba,
Ürünün seri no ile garanti süresini bu linkten kontrol edebilirsiniz.
Satış yaparken 5 yıl garanti diye öne sürüyorsunuz işinize gelmeyince buradan garanti süresini kontrol edebilirsiniz diyorsunuz cidden cooler master psuda alınacak en son marka

Neden buradaki konu üzerinden bana yardımcı olmuyorsunuz

Son düzenleme:
MCBB520KGNB60RGA1212500463 seri numarasına sahip ürünün garanti süresi 19/06/2021 tarihinde başlamış sizde kontrol eder misiniz

MCBB520KGNB60RGA1212500463 seri numarasına sahip ürünün garanti süresi 19/06/2021 tarihinde başlamış sizde kontrol eder misiniz
Görüldüğü üzere Cooler Master Turkiye çevrimiçi olduğu halde konuma cevap yazmadı. CM alacak arkadaşlara tavsiyem iki defa düşünün global desteği yok. TR desteği hiç yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı