Cooler Master GM27-FQS ARGB alınır mı?

Bütçe
6000

krm001

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu monitörü 6600 TL'ye İncehesap'ta gördüm. Bu model alınır mı? Bilmedim, hem Cooler Master yeni monitör tarafına giriş yaptı, uzun vadede sıkıntı yaratır mı? Başka bir önerinizi varsa bekliyorum. Normalde bütçe 6000 ama bu monitör dikkatimi çekti, o yüzden 6600'e artırabilirim.

Merhaba, bu monitörü 6600 TL'ye İncehesap'ta gördüm. Bu model alınır mı? Bilmedim, hem Cooler Master yeni monitör tarafına giriş yaptı, uzun vadede sıkıntı yaratır mı? Başka bir önerinizi varsa bekliyorum. Normalde bütçe 6000 ama bu monitör dikkatimi çekti, o yüzden 6600'e artırabilirim.
Merhaba, monitör piyasasına yaklaşık 1 sene önce girdik ama Türkiye'ye ilk değil, en yeni nesil serilerle başladık. GM27 serimizden birçok satış yapıldı, yakında forumda kullanıcı deneyimlerini paylaşacak arkadaşlar olacağını düşünüyoruz :)

@krm001 monitörü aldınız mı acaba?

Yok yeterli bilgi bulamadım o monitor için temmuz ayında 5000tl ye
ASUS TUF GAMING VG27AQ1A 27" 170Hz 1Ms IPS G-Sync QHD
monitorunü aldım hemde asusun summer cashbankinden 525 tl iade geldi fiyat farkıda artığından dolayı şuanki monitörümü tercih etim herhangi bir sikıntı yaşamadım.

Merhaba, monitör piyasasına yaklaşık 1 sene önce girdik ama Türkiye'ye ilk değil, en yeni nesil serilerle başladık. GM27 serimizden birçok satış yapıldı, yakında forumda kullanıcı deneyimlerini paylaşacak arkadaşlar olacağını düşünüyoruz :)

Monitörü merak ediyorum pek kullanıcı yorumu yok, G-SYNC desteği görünüyor ama NVIDIA resmi sitesinde onay listesinde yok, bir de yabancı forumlarda tozlanma gibi şikayetler okudum geri dönüşler nasıl acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı