Dell S2721DGFA vs Cooler Master GM27-FQS

Caspianlake

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bakü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F - Asus Dual Mini RTX 3060 Ti - 2x8GB Kingston Fury Beast 3200mhz - Samsung 980 1TB - Corsair HX750 80+ Platinum - MSI H610M-B - Corsair 4000D - ID SE 214 XT - Dell S2721DGFA.
@Saint Lucia Hocam, ikisi de yaklasik ayni fiyata, ikisi de cok benzer ozelliklere sahip. Hangisini onerirdiniz? Ben Cooler Master'dan yanayim ama emin degilim. Ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master GM27-FQS modelinin en büyük avantajı benim için Type-C DisplayPort özelliğine sahip olmasıdır. Bu sayede MacBook'umu tek bir kablo ile bağlayabilirim. Anlayamadığım nokta ise bu Type-C bağlantısı aynı zamanda veri aktarımı da yapabiliyor mu? Yani monitörün üzerine bağlayacağım klavye fareyi da algılayabilir mi? @Saint Lucia Ayrıca hiçbir sitede stok yok sevgili @Cooler Master Türkiye stoklar yakın zamanda gelecek mi?

Veri aktarımı sizin laptopunuz ile alakalı. Her Type-C görüntü aktarmadığı gibi veri de aktaramıyor. Bunun için laptop modeline danışmak gerekiyor. Klavye ve fare monitöre hiç bağlamadım. Bu yüzden bilgim yok. Fakat mantık yürütürsek enerji ile çalışan aygıt bunlar. Bu yüzden çalışacaktır.

Merhaba,

Ben de bu profili yükledim ve seçtim ama renklerde değişiklik olmadı. Sonrasında monitör üzerinde color ayarlarında custom mu işaretlemek gerekiyor?

Merhaba,

Ben de bu profili yükledim ve seçtim ama renklerde değişiklik olmadı. Sonrasında monitör üzerinde color ayarlarında Custom mu işaretlemek gerekiyor?

Merhaba sanırım biraz geç cevap veriyorum ama belki farklı birilerinin işine yarar.
Masa üstünde görüntü ayarlarında renk profili olarak görünüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    45,1 KB · Görüntüleme: 44

Yeni konular

Geri
Yukarı