Cooler Master Hyper 212 LED vs Black Edition performansı

Şimdi gördüm baktım ısı boruları işlemciye değmiyor galiba düz plaka var acaba fark yaratır mı?
Bakır boruları bir madde ile kaplamışlar. Hocam Noctua dünyanın en iyi hava soğutmalarını yapan firmadır ve 1000 liralık modellerinde de böyle. Aklınızda bakır ısı borusu falan kalmasın.

Bakır boruları bir madde ile kaplamışlar. Hocam Noctua dünyanın en iyi hava soğutmalarını yapan firmadır ve 1000 liralık modellerinde de böyle. Aklınızda bakır ısı borusu falan kalmasın.
Haklısınız çok kişi öneriyor sanırsam insanlar tasarım olarak fanları çok beğenmiyor o yüzden tercih edilmiyor. Ama İnventusta şimdi dikkatimi çekti kutusuz diyor yani iade gelmiş ürün olabilir mi?

Daha önce açılan bir konudan alıntı:
Kutusuz ürünlere OEM deniliyor. OEM ürünleri yurt dışından getirirken kargoda daha az yer kapladığı için daha az masraf oluyor. Bu nedenle daha fazla ürün getirtebiliyor firmalar ve daha ucuza satabiliyorlar ürünleri.
.
Zaten başka yerlerde 650 liraya satılıyormuş. Buradan anlaşılıyor neden ucuz olduğu. En iyisi siz İnventus'u arayın. Bilgi alın. Kutu içeriği falan hakkına. İçinize sinmezse başka seçeneklere yöneliriz.
Çünkü aynı ürün aynı sitede kutulu hali 650 TL.

Daha önce açılan bir konudan alıntı:
Kutusuz ürünlere OEM deniliyor. OEM ürünleri yurt dışından getirirken kargoda daha az yer kapladığı için daha az masraf oluyor. Bu nedenle daha fazla ürün getirtebiliyor firmalar ve daha ucuza satabiliyorlar ürünleri.
.
Zaten başka yerlerde 650 liraya satılıyormuş. Buradan anlaşılıyor neden ucuz olduğu. En iyisi siz İnventus'u arayın. Bilgi alın. Kutu içeriği falan hakkına. İçinize sinmezse başka seçeneklere yöneliriz.
Çünkü aynı ürün aynı sitede kutulu hali 650 TL.
Evet bende baktım haklısınız hocam. Fakat 650 tl kutu için verdikten sonra chrome black var o alınır daha iyi. Yarın Inventus'u aracağım bilgi alacağım.

Evet bende baktım haklısınız hocam. Fakat 650 tl kutu için verdikten sonra chrome black var o alınır daha iyi. Yarın Inventus'u aracağım bilgi alacağım.
İçinden terml amcun çıkıp çıkmadığını sorun mutlaka. Çıkmaz derlerse 2. el ürün olabilir. Çıkarsa alın bence. Çünkü sadece termal macun yaklaşık 150 TL.

İçinden terml amcun çıkıp çıkmadığını sorun mutlaka. Çıkmaz derlerse 2. el ürün olabilir. Çıkarsa alın bence. Çünkü sadece termal macun yaklaşık 150 TL.
Hocam Noctua dışında bir model öneriniz var mıdır peki? Onuda soracağım haklsınız.

Bakır ısı borusu o işlemciye macunla dayandiginda bikac sök tak kullanimda karariyor. Bakır oksijeni sevmez. O madde nikel hocam. Kaplaniyor ki oksitlenme kararma yapmasin iletkenligi azalmasin. Artik birçok firma yeni modellerde nikel kapliyor onlar da anladilar. Direk temasa ben de takildim ama noctua nin baba modellerinde ve Cooler master black edit komple nikel ve tabanlik koymuş islemcinin temas ettigi borulara

Geri
Yukarı