Cooler Master MasterAir G100M vs AMD Wraith Max

curiousoftech

Kilopat
Öncelikle selam. Ben şu an Ryzen 5 3600 ile gelen stok fanı kullanmaktayım. Fakat testlere soktuğumda maksimum 83 dereceyi gördüğünü gördüm. Tatmin edici değil bence. Ben de yeni bir CPU fan almak istiyorum. 2 seçenek arasında kaldım. Hızlı dönüş olursa sevinirim. İndirimi kaçırmak istemem. RGB her ne kadar benim için çok önemli olmasa da eğer performansları eşitse Cooler Master'ı alacağım. Diğer fanın AMD'nin üst segment işlemcilerinde geldiğini biliyorum, yorum size kalmış.

1. soğutma:

2. soğutma:

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman R1 kasa . 5 adet fan mevcut . Ön 2 giriş , 1 egzoz , 2 üst çıkış olarak .
Bu fan nasıldır CFM değeri yüksek ve RPM değeri yeterli gibi ?

Ayriyetten şeyi sormak istiyorum stok olarak gelen fanı amd yeni geliştirmişti . Yani bu fanla benim 85 derecelere kadar çıkmam mümkün mü? Dikkat etmedim fakat altında termal macunla geldiğini düşünerek direk taktım. Ki öyle olduğunu düşünüyorum. Aklıma başka sorun çıkaracak bir şey de gelmiyor.. Eğer gerçekten yanında gelen soğutucu bu kadar kötüyse değiştirebilirim...
BAŞKA TAVSİYESİ OLAN VAR MI GENÇLER ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı