Cooler Master MasterAir MA610P vs Arctic Freezer 34 Duo

orcun299

Centipat
Merhaba, 1 ay önce yeni bir sistem kurdum içinde AMD Ryzen 5 3600 var. Özellikle yük altındayken 95 dereceye kadar çıkıyor bundan dolayı da tam performansta çalıştıramıyorum. Üstünde stok soğutucu var. Bu soğutucuyu havalar iyice ısınmadan değiştirmek istiyorum. Başlıkta belirttiğim iki soğutucu arasında kaldım. Arctic ilk tecihimdi aslında ama şu an hiçbir yerde stok yok. Sizce stoğa gelmesini beklemeye değer mi yoksa aynı performansı diğer soğutucudan da alabilir miyim?

Ben dün mesajı atmadan hemen önce sipariş verdim. Bir saat sonra kargoya verdiler ve şu an kuryede ürün bir saat kadar sonra elime ulaşacak. Garanti güvenirliği vb. hakkında bir bilgim yok.

.
Şu linke bakmanı öneririm.
Acrtic Freezer 34 ilk çıktığında tam bir F/P idi ama 550 TL civarı attığım linkte de görebileceğiniz gibi çok daha iyi Air coolerlar var. Bir de işlemciyi tam kaplamıyor var tabii. Başka bir soğutucu alanızı öneririm. Tabii yine siz bilirsiniz.( linkten 6. sayfaya ilerlerseniz testleri görebilirsiniz.)

.
Şu linke bakmanı öneririm.
Acrtic Freezer 34 ilk çıktığında tam bir F/P idi ama 550 TL civarı attığım linkte de görebileceğiniz gibi çok daha iyi Air coolerlar var. Bir de işlemciyi tam kaplamıyor var tabii. Başka bir soğutucu alanızı öneririm. Tabii yine siz bilirsiniz.( linkten 6. sayfaya ilerlerseniz testleri görebilirsiniz.)
Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama 380 liraya arctic aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı