Arctic Freezer 34E-sports Duo vs fuma 2 (SCFM-2000) vs Cooler Master MasterAir MA610P

coolboy11

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar fiyatları hepsinin aynı arada 70 80TL gibi bir fiyat farkı var. Sadece Arctic ve diğerlerinin bu da benim için çok önemsiz bu sebepten dolayı sizce bun marka modellerden hangisini tercih etmeliyim? İşlemcim Ryzen 5 3600 fakat ilerde upgrade etme ihitmalim olabilir. Cevaplarınız benim için önemli teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fiyatları hepsinin aynı arada 70 80TL gibi bir fiyat farkı var. Sadece Arctic ve diğerlerinin bu da benim için çok önemsiz bu sebepten dolayı sizce bun marka modellerden hangisini tercih etmeliyim? İşlemcim Ryzen 5 3600 fakat ilerde upgrade etme ihitmalim olabilir. Cevaplarınız benim için önemli teşekkürler.

Arctic AM4 soketi ile tam uyumlu değil tam kapatmıyor işlemciyi. %35 açıkta kalıyor. Ama genel olarak çekirdekleri açık bırakmıyor diye biliyorum. Ve diğer iki dev yanında asla tavsiye etmem aynı fiyata. Bence fuma 2 alın hem sessiz hem airflow mükemmel hem de 4.4 GHz OC'de stabil çalıştırır işlemciyi. Ama eğer RGB hastalığın varsa o zaman MA610P de alınabilir. İnternetten testlerine bir bakın derim.

Geri
Yukarı