Cooler Master Masterbox Lite 5 Fan Sayısı

Kalite neyse yani ucuz fiyatlı ürünler bunlar -CM fiyatına göre yeni ürünleri çok iyi tabii ancak benim değinmek istediğim nokta o degil- CM MasterCase'yi hatırlayalım. Çok şıktı, içinde bir de led şerit vardı sanki mıknatıslı. Neyse çok güzel duruyordu. Veya işte RGB'li klavyeleri düşünün ve fiyatını :D CM yeni ürünlerinde bütün bu görünüşe şıklık katacak detaylari, RGB'leri, yuksek fiyatlı ürünlerdeki gosterisi bu kadar dusuk fiyatlı ürünlere koyması çok harika.
Dipnot : Evet takintim var bu konuda :D

Kalite neyse yani ucuz fiyatlı ürünler bunlar -CM fiyatına göre yeni ürünleri çok iyi tabii ancak benim değinmek istediğim nokta o degil- CM MasterCase'yi hatırlayalım. Çok şıktı, içinde bir de led şerit vardı sanki mıknatıslı. Neyse çok güzel duruyordu. Veya işte RGB'li klavyeleri düşünün ve fiyatını :D CM yeni ürünlerinde bütün bu görünüşe şıklık katacak detaylari, RGB'leri, yuksek fiyatlı ürünlerdeki gosterisi bu kadar dusuk fiyatlı ürünlere koyması çok harika.
Dipnot : Evet takintim var bu konuda :D
Bir ek yapayim o led gercekten miknatisli o led ayri olarak da beyaz ve kirmizi olarak 2 haftaya satisa cikacak. Rgb fan kontrollerimiz da miknatisli, kasanin istesiginiz yerine koyun.

Lite 5'in bir de 600W 80+ modeli var, yaklaşık 70 TL daha pahalı, onda standart olarak arkada 1 önce 3 fan var sanırım.

@Cooler Master Türkiye Bende de Cooler Master MasterBox Lite 5 600W 80+ kasa var . Biraz gürültülü çalıştığını düşünüyorum. Fan ayarı yapılabiliyor mu ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Fanları anakarta bağlarsan hızlarını ayarlayabilirsin. Ve tabi bir de fan kontrolcüleri var. Bu arada kasadan memnun musun? Ben de o kasayı almayı düşünüyorum. Isınma sorunu var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı