Cooler Master MasterBox Lite 5'e DVD Sürücüsü Takılır mı?

AtokS

Hectopat
cdfghgh.png
cdfghgh.png
cdfghgh.png
cdfghgh.png
Ben böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Her parça uyumlu mu? Bir de bu kasaya o DVD takılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında sistem toplamayı bilsem seninkini alırdım da
O fiyata o sistem alınmaz bence. 150 TL için almışken i5 8400bir sistem almanı öneririm.
Ben sistemi Sinerji üzerinden topladım. TÜm ürünleri orda PC toplama sihirbazından toplayıp sonunda 5$ karşılığında sistem toplamayı seçebilirsin sana toplanmış halde yollarlar.

O fiyata o sistem alınmaz bence. 150 TL için almışken i5 8400bir sistem almanı öneririm.
Ben sistemi Sinerji üzerinden topladım. TÜm ürünleri orda PC toplama sihirbazından toplayıp sonunda 5$ karşılığında sistem toplamayı seçebilirsin sana toplanmış halde yollarlar.
sineri güvenilir mi hiç alışveriş yaptınız mı

Sinerji güvenilirdir forumlarda aratabilirsin. Ufak tefek şeyler aldım ama öyle büyük bir alışveriş yapmadım. Ama şuan piyasadi en hesaplı sitelerden biri teknoloji anlamında.

Bu kasaya takılmaz ancak harici olarak DVD okuyucu alarak ihtiyacını giderebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı