Cooler Master Masterbox MB511 RGB fan kontrolü

Dostum kontrolcüyü buldum şimdi kasanın kapalı tarafındaymış buradaki ARGB'yi çıkarıp header a bağlıyorum değil mi?

Peki bunu çıkardığımda ışıklar gücünü nereden alacak anakart üzerinden mi?

Peki bunu çıkardığımda ışıklar gücünü nereden alacak anakart üzerinden mi?

RGB_HEADER 1'e mi takacağım 2'ye mi bir de bu girişlerde 4 pin o kabloda 3 tane pin var doğru değil mi bir yanlışlık yok.

Attığınız fotoğrafta Switch kısmı var. Oraya reset tuşundan gelen kabloyu takar iseniz, reset tuşu ile RGB'nizi kontrol edebilirsiniz. Ya da kontrolcü üzerinde ki kabloyu anakarta takıp yazılım ile kontrol edebilirsiniz.

Dostum kontrolcüyü buldum şimdi kasanın kapalı tarafındaymış buradaki ARGB'yi çıkarıp header a bağlıyorum değil mi?
Dostum sendeki ARGB modeli mi yoksa normal RGB modeli mi?
Peki bunu çıkardığımda ışıklar gücünü nerden alacak anakart üzerinden mi?
Aynen.
RGB_HEADER 1'e mi takacağım 2'ye mi bir de bu girişlerde 4 pin o kabloda 3 tane pin var doğru değil mi bir yanlışlık yok.
Dostum sendeki ARGB olanmış baştan söylesene gözünü seveyim ya.

Anakartında ARGB girişi yoksa yazılım ile kontrol edemezsin şimdi, çünkü RGB ve ARGB birbirine uyumsuz.
Anakartın nedir?

Hocam uğraşmayın en mantıklısı dediğim gibi reset Switch'i kontrolcüye takın rahat rahat kasa üzerinden tuş ile değiştirin.

Dostum sendeki ARGB modeli mi yoksa normal RGB modeli mi?

Aynen.

Dostum sendeki ARGB olanmış baştan söylesene gözünü seveyim ya.

Anakartında ARGB girişi yoksa yazılım ile kontrol edemezsin şimdi, çünkü RGB ve ARGB birbirine uyumsuz.
Anakartın nedir?

ASUS B450 PRO GAMING ama sorunumu hallettim dostum yine de bana yardımcı oldun teşekkürler.

Geri
Yukarı