Cooler Master Masterbox TD500 Mesh nasıldır?

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu kasayı almak istiyorum çok beğendim. Yabancı ve bizim forumlarda da araştırdım. Genel olarak termal ve soğutma performansı için Lian Li lancool 2 mesh öneriyorlar fakat kasanın tipi hiç hoşuma gitmedi bu yüzden bu kasaya döndüm.

TD500'ün de fan problem sorunu varmış galiba 2020 yıllarında ki konularda gördüm hala devam etmek değil mi? Bu kasayı gerçekten çok beğendim. Şu anki kasam Cooler Master HAF 912 Plus yaklaşık 10. senesi bitiyor RTX 2070, i5 9600K, CM Masterliquid 120 Lite ile kullanmaktayım fakat sıvı soğutucu yükselteceğim, onun içinde bu kasa 240 - 360 Mm'lik sıvı soğutmaları desteklemiyor. Dediğim gibi arkadaşlar bu kasanın fanları çok mu problemli? Cooler Master bunu düzeltmiş midir?

Fan problemi var ama fan devrini düşürünce sorun olmuyor diyorlar. Çok beğendiysen alıp fan ayarı yapabilirsin.

Zaten fanları %100 de çalıştırırsan sesli olur normaldir, şu an BIOS'dan tüm fanlar Smart fan modu tikli bu kasada bile ses problem yok tertemiz toz olunca ön filtresi biraz ses yapıyor temizleyince hiçbir sıkıntı yok. O kadar abartıldığı kadar da problem yoktur değil mi? BIOS'dan Smart fan moduna alınca tüm fanları çok da problem olacağını sanmıyorum şu an kullandığım fanlara bakarsak bunlarda bile hiçbir problem yok tabii ki ısı yükselince ya da el ile %100 de açtığınızda ses oluyor. :)
White rengini kullanıyorum benimkinde fan problemi çıkmadı ayrıca kasanın hava akışı ve çıkışı gayet güzel kısacası memnunum.

Beyazı bende çok beğendim fakat, monitöre diğer ekipmanlar masaya uyumlu olsun diye siyah düşünüyorum :)

Geri
Yukarı