Cooler Master MasterCase 5 sıvı soğutma desteği

The bite

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle başlıktada belirttiğim gibi fakat bu işlerde acemi olduğum için bu soruyu soruyorum.İlk olarak CM MasterCase 5 kasa alacağım ve sıvı soğutma olarak Silverstone Tundra (SST-TD02-E) takmayı düşünüyorum fakat nasıl takacağım hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim(MasterCase Pro 5 modelinde sıvı soğutma için aparat var fakat MasterCase 5'te yok)

Yanlışım varsa düzeltin ama videoda Pro 5 modeline takıyordu ben mastercase 5 modelini nasıl takacağımı soruyorum

Buradan alabilirsin sanırım.

MasterCase 5 Top Cover Kit

Bunu almak istemezsen radyatörü ön panele de takabilirsin. O durumda öndeki fanları statik basınç değeri yüksek olan fanlar ile değiştirmen daha iyi olur.

Not: O Soğutucuyu 120 ya da 140mm olan bir model ile değiştirip kasanın arkasındaki fanın yerine de monte edebilirsin.

Son düzenleme:
İlk olarak Mastercase 5 ile 5 Pro arasında sadece aksesuar farkı vardır. Kalan tüm boyutlar aynıdır. Bu yüzden Pro modelinin gereken aksesuarlarını aldığınızda sorununuz kalmaz. Pro olmayan modelin üst tarafına sıvı soğutma takılamıyor çünkü gereken aparat yok. Pro modelden o aparat alınırsa takılabilir.

bende aynı kasa ve aynı soğutucu var ama ön tarafa malesef takamadım.ön tarafta vidaların geldiği yer bombeli olduğu için vidalar yetişmedi.benmi beceremedim bilmiyorum.bu sıvı soğutma aparatını yurtdışındandan alsak pahalıyamı gelir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı