Cooler Master MasterCase H500 ARGB 750W 80+ alınır mı?

Nyxrius

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar iyi akşamlar, hayırlı bayramlar.

Itopya'da bayram indirimleri kapsaminda Cooler Master kasa indirime girmiş. Daha önce kullanan var mı? Hava akışı nasıldır? Fiyatı sizce uygun mu? Psu iyi mi?

Ryzen 5 3600 ya da 3600x işlemci ve bunlara uygun anakart almayı düşünüyorum. Boyut olarak sıkıntı çeker miyim?
Bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde MWE White serisinin PSU'su varmış. PSU gayet iyi. Çok güzel kasa. Gerek hava akışı gerek malzeme kalitesi anlamında güzel bir kasa. Fakat fiyatı bana biraz pahalı gibi geldi.

İtopya'da bayram indirimleri kapsaminda Cooler Master kasa indirime girmiş. Daha önce kullanan var mı? Hava akışı nasıldır? Fiyatı sizce uygun mu? PSU iyi mi?

Ryzen 5 3600 ya da 3600X işlemci ve bunlara uygun anakart almayı düşünüyorum. Boyut olarak sıkıntı çeker miyim?
Teşekkür ederim.

Eğer paran varsa alabilirsin fiyatı piyasaya göre uygun.

İtopya'da bayram indirimleri kapsaminda Cooler Master kasa indirime girmiş. Daha önce kullanan var mı? Hava akışı nasıldır? Fiyatı sizce uygun mu? PSU iyi mi?

Ryzen 5 3600 ya da 3600X işlemci ve bunlara uygun anakart almayı düşünüyorum. Boyut olarak sıkıntı çeker miyim?
Teşekkür ederim.

Öyle bir sistem tabii ki taktığın ekran kartına göre değişir ama en fazla 400 Watt harcıyacaktır arkadaşlar bana göre yüksek Watt değeri PSU almanın hiçbir mantığı yok teknoloji geliştikce donanım parçalarının TDP değerleri düşüyor yükselmiyor. O PSU yerine Corsair vs 550 watts 2018 model iyi olacaktır.

Öyle bir sistem tabii ki taktığın ekran kartına göre değişir ama en fazla 400 Watt harcıyacaktır arkadaşlar bana göre yüksek Watt değeri PSU almanın hiçbir mantığı yok teknoloji geliştikce donanım parçalarının TDP değerleri düşüyor yükselmiyor. O PSU yerine Corsair vs 550 watts 2018 model iyi olacaktır.
MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus GP OC 8 GB için sipariş verdim.

Kasa ve psu için önerilerinizi bekliyorum. Ne kadar fiyati duserse o kadar iyi benim icin ama aldiklarim kotu olsunda istemiyorum.

Buna da bakabilirsin. O attığın kasa kadar iyi soğutması olmaz ama cebinde 500 lira kalır.
Psu kalitesi nasıldır biliyor musunuz?

Çok ferah ve güzel bir kasa ama @f3turan'a katılıyorum. Gerçekten fiyatları çok yükseldi. H500 benimde aklımdaydı ancak tercihimi farklı yönde kullandım.
Siz hangi kasayı tercih ettiniz?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus GP OC 8 GB için sipariş verdim.

Kasa ve psu için önerilerinizi bekliyorum. Ne kadar fiyati duserse o kadar iyi benim icin ama aldiklarim kotu olsunda istemiyorum.

Psu kalitesi nasıldır biliyor musunuz?

Siz hangi kasayı tercih ettiniz?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
@Bilgisizci 'nin atmış olduğu kasa içinde VS650 modeli bulunmakta. Gayet güzel bir ürün. Sizi üzmez.
Benim önerim ise bu ikilidir ;

Geri
Yukarı