Kapalı Cooler Master MasterCase Lite 5 RGB kasa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Yok.
Kasa temiz kullanılmıştır. Fakat hava almıyor diye kasanın ön tarafından 6 adet delik açılmıştır. Resimlerde mevcuttur. Rgb Fanları,rgb kontrolü,aksesuarlari hepsi tamdır. Kasanın yan kapağı camdır.

Sahibinden.com Linki : Link için buraya tıkla!

Kasa temiz kullanılmıştır. Fakat hava almıyor diye kasanın ön tarafından 6 adet delik açılmıştır. Resimlerde mevcuttur. Rgb Fanları,rgb kontrolü,aksesuarlari hepsi tamdır. Kasanın yan kapağı camdır.

Çok güzel kasa ama kasanın ön tarafından derken nereye delik açtınız?
Daha önce incelemelerini izlemiştim, öndeki 3 fan artı arkadaki egzos fan güzel hava akımı sağlıyordu.

Şimdi gördüm Sahibinden'de ilanda delikleri.
Keşke yapmasaydınız, hiç iyi olmamış.

Çok güzel kasa ama kasanın ön tarafından derken nereye delik açtınız?
Daha önce incelemelerini izlemiştim, öndeki 3 fan artı arkadaki egzos fan güzel hava akımı sağlıyordu.

Şimdi gördüm Sahibinden'de ilanda delikleri.
Keşke yapmasaydınız, hiç iyi olmamış.
Rx 580 ile ryzen 5 2600 kullanıyordum. Kasanın içi alev topu oluyordu. Elinizi kasanın hiç bir yerine dokunduramıyordunuz. Yandaki camı üst tarafı neredeyse heryeri. Buda ekran kartında performans kaybına neden oluyordu..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı