Cooler Master MasterGel alınır mı?

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Fiyat şaka gibi resmen. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi. Sipariş verdim. HP Pavilion laptopum için iyi yapmış mıyım? Sistemimi yazıyorum.
RTX 3050 Ti.
i7 11370h.
16 GB RAM.
144Hz ekran.
A967920E-1AD4-4964-93A1-FD870653E18A.png

Geçen sene 40 TL'ye almıştım. MX-4 ile aynı fiyattaydı sanırsam. Şimdi bu 260 TL, MX-4 130 TL. Normal fiyatı biraz şişirilmiş gibi ancak iyi bir ürün, güle güle kullanın.

Merhabalar Cooler Master'ın termal macun kalitesi gerçekten yüksek fakat tercih ettiğiniz modeli standart kullanıcılar için yapılmış bir model. Eğer sisteminizde ağır yük gerektiren uygulamalar kullanıyor veya oyunlar oynuyorsanız size benimde 2 yıldır kullanmış olduğum Cooler Master MasterGel Maker Nano modelini önereceğim. Sizin paylaştığınız modelin termal iletkenliği 5 (W/m-K) iken size önerdiğim Maker Nano modeli; 11 (W/m-K) termal iletkenliğe sahip. Yinede kullanım amacınız ve bütçenizi göz önünde bulundurup kendinize uygun tercihi belirlemek elbette sizin elinizde yalnızca size bahsetmek istedim. Ayrıca içinde ki macunu 3 kez kullanabiliyorsunuz ki zaten yılda 1 kez dahi değiştirseniz 3 yıl sizi götürür anlamına geliyor.

Link;
Cooler Master MasterGel Maker Nano Partiküllü Termal Macun R2

Merhaba Cooler Master'ın termal macun kalitesi gerçekten yüksek fakat tercih ettiğiniz modeli standart kullanıcılar için yapılmış bir model. Eğer sisteminizde ağır yük gerektiren uygulamalar kullanıyor veya oyunlar oynuyorsanız size benim de 2 yıldır kullanmış olduğum Cooler Master MasterGel maker nano modelini önereceğim. Sizin paylaştığınız modelin termal iletkenliği 5 (W/m-K) iken size önerdiğim maker nano modeli; 11 (W/m-K) termal iletkenliğe sahip. Yine de kullanım amacınız ve bütçenizi göz önünde bulundurup kendinize uygun tercihi belirlemek elbette sizin elinizde yalnızca size bahsetmek istedim. Ayrıca içinde ki macunu 3 kez kullanabiliyorsunuz ki zaten yılda 1 kez dahi değiştirseniz 3 yıl sizi götürür anlamına geliyor.

link;
Cooler Master MasterGel Maker Nano Partiküllü Termal Macun R2

Siz buradan mı aldınız acaba? Çünkü bir ara MX4 macunlar sahte falandı. Öyle bir patlak olmuştu üstünde New Edition yazıyordu şimdi bunda da yazınca bir tereddüt etmedim değil.

Siz buradan mı aldınız acaba? Çünkü bir ara MX4 macunlar sahte falandı. Öyle bir patlak olmuştu üstünde New Edition yazıyordu şimdi bunda da yazınca bir tereddüt etmedim değil.
Yok hocam Hepsiburada sahte satmaz.

Ben Aralık 2020'de N11 üzerinden AdeksStore isimli satıcı'dan 129TL'ye satın almıştım fakat elektronik cihazlarımın ve onlar için aldığım malzemelerin kutusunu atmam, sırf sizin için kontrol ettim ve benim termal macunumun kutusunda da "New Edition" ibaresi mevcut fakat orjinal ürün içiniz rahat olsun. Zaten link'e eklediğim yer de Amazon'da bir satıcı. Sahte ürün olacağını sanmıyorum her sitede aynı fiyat 249TL gözüküyor başka bir siteden de temin edebilirsiniz isterseniz.

Yok hocam Hepsiburada sahte satmaz.
Maalesef üzülerek söylüyorum ki hepsiburada'da birçok sahte ürün mevcut, şahsen bana dahi denk gelmişti ve günlerce iade süreciyle beni uğraştırmışlardı, yıllarca hepsiburada'yı tercih ederdim sahte Samsung 25W Şarj Aleti sonrası uğraştırdıkları için bir daha o platformu kullanmama kararı aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı