Cooler Master Masterliquid Lite 120 su sızdırıyor

yuvalimusa

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Taze Muhasebeci
Cooler Master Masterliquid Lite 120 sıvı soğutma işlemci soğutucu aldım bugün. Kutuyu açtığımda pompanın olduğu poşette yeşil sular sızmış bez ile sildikten sonra montajını yaptım. 5 saatlik bir kullanımdan sonra pompaya baktım ışıkla pompanın alt kısmında aynı yeşil su sağ alt vida da da aynı yeşil su birikmiş, damlama noktasına gelmiş. Hatalı ürün mü iade edeyim mi yoksa normal bir şey mi anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Masterliquid Lite 120 sıvı soğutma işlemci soğutucu aldım bugün. Kutuyu açtığımda pompanın olduğu poşette yeşil sular sızmış bez ile sildikten sonra montajını yaptım. 5 saatlik bir kullanımdan sonra pompaya baktım ışıkla pompanın alt kısmında aynı yeşil su sağ alt vida da da aynı yeşil su birikmiş, damlama noktasına gelmiş. Hatalı ürün mü iade edeyim mi yoksa normal bir şey mi anlamadım.
Sızan yeri tespit et ona göre iade ver.

direkt iade edin , o ürünün stoğunu sahip olan başka yerlerden alın.

Kapalı devre sıvı soğutma alıyorsunuz ve kutusundan sivi sizdirmis halde çıkartıp kullanıyorsunuz. Yerinizde olsam kutuyu kapatıp direk iade veya değişim talrp ederdim.
İlk defa aldım bilmediğim için yarın götürüp iade isteyim keşke fotoğrafını felan çekseydim
Kapalı devre sıvı soğutma sistemleri bakım gerektirmediği için su eksilmesi normal değildir. Direk iade edin, ya da değişim talep edin.
açarken fotoğrafını çekmedim ama pompanın olduğu o poşeti çöpe atmıştım şimdi aldım hala yeşil sular var içersinde o poşetin onuda götüreyim yanımda iade isteyim sonuçlanması nerden baksan bi 2 hafta sürer :(

Son düzenleme:
İlk defa aldım bilmediğim için yarın götürüp iade isteyim keşke fotoğrafını felan çekseydim

almazlarsa ki öyle bir şey olacağını zannetmiyorum , almadıklarına dair tutanak isteyip direkt tüketici hakem heyetine , bağlı bulunduğunuz kaymakamlığa giderek fatura bilgileriyle başvuruda bulunun. Satın aldığınız ürünün türkiye distribütör firmasına sorunu mail atın , ayrıca yurtdışı merkez ofisine de mail atın. Bizi buradan bilgilendirin sonuç ile alakalı. Sevgiler.

Pompanın poşeti bu haldeydi

Dosya Ekleri

• 1565903654199267343510215247052.jpg
    1565903654199267343510215247052.jpg
    838,2 KB · Görüntüleme: 137
Satın aldığınız yer ile uğraşmadan ürününüzü birebir değişim için direkt olarak Vektron Elektronik'e gönderebilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız bayiden de bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz Vektron Elektronik'e göndermeniz.

Ürün kusurlu çıkmış. Bu şekilde monte etmemeniz gerekiyordu. Gene de sorunsuz değişim işleminiz yapılacaktır.

Satın aldığınız yer ile uğraşmadan ürününüzü birebir değişim için direkt olarak Vektron Elektronik'e gönderebilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız bayiden de bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz Vektron Elektronik'e göndermeniz.

Ürün kusurlu çıkmış. Bu şekilde monte etmemeniz gerekiyordu. Gene de sorunsuz değişim işleminiz yapılacaktır.
teşekkür ederim vatan'a götürdüm hemen iade aldılar aynısını tekrar aldım kullanıyorum sıkıntı yok memnum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı