Cooler Master Masterliquid Lite 240 alınır mı?

Şuan Ryzen Master programından stress test yaptım 30 saniye de max 65 derece oluyor render yaparken arka planda oyun falan oynarken 71-72 oluyor. Önerebileceğiniz hava soğutma var mı ve çoğu sıvı soğutma konularında hep hava soğutma öneriliyor.
Düşük bütçede hava soğutma daha mantıklı olduğundan dolayı öneriliyor. Bu bütçede kaliteli bir hava soğutma 240MM sıvı soğutmalar ile yarışıyor zaten, bazılarını geçtiği de oluyor.

Şu an Ryzen Master programından stress test yaptım 30 saniye de Max 65 derece oluyor render yaparken arka planda oyun falan oynarken 71-72 oluyor. Önerebileceğiniz hava soğutma var mı ve çoğu sıvı soğutma konularında hep hava soğutma öneriliyor.

Bu havalarda o derecelerde geziniyorsan bence sıvı sogutma almana gerek yok BF5 High ayarlarda MP oynarken 75-78 arasında geziniyor işlemci sıcaklığım ben de Ryzen 5 3600 kullanıyorum.

Kasa yüksekliği müsait ise...
kullandığım kasa Aerocool Quartz REVO 4
Bu havalarda o derecelerde geziniyorsan bence sıvı sogutma almana gerek yok BF5 High ayarlarda MP oynarken 75-78 arasında geziniyor işlemci sıcaklığım ben de Ryzen 5 3600 kullanıyorum.
Birde şöyle bir şey var sistemi tam 1 sene önce aldım ve termal macun sürmedim sürsem biraz daha etki eder galiba.

Az daha sabır. Termal macun yenileyin. Sıcaklar düşünce rahatlarsınız. Bendeki gibi kaşıntı var sa alın tabi :D CPU kule tipi max uzunluk 152 mm. Önerdiğim desteklemez.

Merhaba hocam

Aşağıdaki konuda geçen problemi mi Cooler Master Masterliquid ML240L V2 soğutucu ile çözdüm. İki saattir test ediyorum şu anda bayağı iyi duruyor. 1 Aydır işkence çekiyordum resmen.

Az daha sabır. Termal macun yenileyin. Sıcaklar düşünce rahatlarsınız. Bendeki gibi kaşıntı var sa alın tabi :D CPU kule tipi max uzunluk 152 mm. Önerdiğim desteklemez.
biraz fazla yordum sizi kusura bakmayın önereceğiniz termal macun var mı? :D
Merhaba hocam

Aşağıdaki konuda geçen problemi mi Cooler Master Masterliquid ML240L V2 soğutucu ile çözdüm. İki saattir test ediyorum şu anda bayağı iyi duruyor. 1 Aydır işkence çekiyordum resmen.

V2 fiyatı baya yüksek duruyor o kadar bütçem yok hocam.
Daha iyi pompalarin oldugunu dusunuyorum ve bu modelin fanlari inanilmaz sesli calisiyor, onermem.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler gündüz pek rahatsız etmez ama geceleri o ses çekilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı