Cooler Master Masterliquid Lite 240 alınır mı?

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Cooler Master Masterliquid Lite 240 almayı düşünüyorum. İtopya'da 579 liraya indirime girmiş, sizce bu sıvı soğutma alınır mı? İlk defa sıvı soğutma alacağım, sıvı yanında geliyor mu yoksa kendimiz satın mı almalıyız?

O sıvı soğutma çok sesli çalışıyor ben önermiyorum o soğutucuyu. Bu tip sıvı soğutucularda sadece montajı yapıyorsunuz herhangi bir ekleme, sıvı koyma falan yapılmıyor. O soğutucu her zaman indirime girer 1 hafta kalır sonra biter.

Kapalı sistemlerde sıvı içindedir. Tabi ki alabilirsiniz.
Cevap verdiğin için teşekkür ederim konuya yazsam daha iyi olurdu yazmamışım Ryzen 5 3600 Kullanıyorum Render yaparken max 75 derece falan oluyor bu sıvı soğutma ile max ne kadar alırım tahmininiz var mı?
O sıvı soğutma çok sesli çalışıyor ben önermiyorum o soğutucuyu. Bu tip sıvı soğutucularda sadece montajı yapıyorsunuz herhangi bir ekleme, sıvı koyma falan yapılmıyor. O soğutucu her zaman indirime girer 1 hafta kalır sonra biter.
bu fiyata 240 MM önerebileceğin sıvı soğutma var mı?
Bunlar kapalı devre sıvı soğutma, siz bir sey yapmıyorsunuz. Urunu aldığınızda yapacağınız tek şey monte etmek.
Teşekkür ederim.

@Logantvs Render yaparken Ryzen 5 3600'ü nasıl 75 derecede tutuyorsunuz onu anlayamadım, bravo gerçekten. 75 derece korkulacak bir sıcaklık değildir. Bu bütçede söylediğiniz model bir de Rampage falan var ama onlara bulaşmayın, ben 300-400 liralık kaliteli bir hava soğutmayı sesli 580 liralık sıvı soğutmaya tercih ederim.

@Logantvs Render yaparken Ryzen 5 3600'ü nasıl 75 derecede tutuyorsunuz onu anlayamadım, bravo gerçekten. 75 derece korkulacak bir sıcaklık değildir. Bu bütçede söylediğiniz model bir de Rampage falan var ama onlara bulaşmayın, ben 300-400 liralık kaliteli bir hava soğutmayı sesli 580 liralık sıvı soğutmaya tercih ederim.
Şuan Ryzen Master programından stress test yaptım 30 saniye de max 65 derece oluyor render yaparken arka planda oyun falan oynarken 71-72 oluyor. Önerebileceğiniz hava soğutma var mı ve çoğu sıvı soğutma konularında hep hava soğutma öneriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı