Cooler Master Masterliquid ML120l V2 fan ya da radyatörden gelen ses

venomsnake_34

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Sandisk m2
Ekran kartı
Zotac RTX 3060
Anakart
Rog Strix z490i
İşlemci
intel core i9 10900k
Sistem ilk açıldığında ve normal şartlarda bir ses gelmiyor fakat ne zaman birkaç saat geçsin her işlemde eski hard disk çalışması gibi ses bir ses geliyor önce radyatör sandım fakat vidalarını sıkınca ses kesilir gibi oluyor sonrasında PC temizliğinde fanların olduğu vidayı iyice sıktım ses kesildi şimdi yine yapıyor her işlem yaptığımda veya işlemci kullanımı arttığında bunun çözümü nedir bilenler yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem ilk açıldığında ve normal şartlarda bir ses gelmiyor fakat ne zaman birkaç saat geçsin her işlemde eski hard disk çalışması gibi ses bir ses geliyor önce radyatör sandım fakat vidalarını sıkınca ses kesilir gibi oluyor sonrasında PC temizliğinde fanların olduğu vidayı iyice sıktım ses kesildi şimdi yine yapıyor her işlem yaptığımda veya işlemci kullanımı arttığında bunun çözümü nedir bilenler yardım ederse sevinirim.
Tam anlaşılması için video çekmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Youtube linkini paylaşabilir misiniz?
video sistemimde yani youtube a atmadım

Youtube linkini paylaşabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

arkadaşlar videoyu attım herhangi bir fikri olan var mı sorun ile alakalı ?

Tam anlaşılması için video çekmeniz daha sağlıklı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı