Cooler Master MB511 700W Nasıldır?

DIABLO36

Hectopat
Avantajlı değil yani, öyle mi?
++
Sizce ne yapmayalıyım? İkiliyi tek pakette mi almam daha avantajlı yoksa kasayı ayrı, psu ayrı mı satın almalıyım?

Bende sadece kasa var, içinde 4 fanla beraber geliyor rgbyi kontrol edebiliyorsun, ayrıca çok kaba bir kasa değil ama içi çok geniş psu için yorum yapamam ama kasayı için rahat bir şekilde alabilirsin.

Yetkili ağızdan bu bilgi geldiğine göre kasanın psusuz 600TL ve psunun da harici olarak 600TL civarina satıldığıni göze alırsak mantıklı seçenek gibi gözüküyor.
MB511 RGB Newsletter.jpg

Kasanın içinde 3 yıldır piyasa satışta olan Master watt lite 700w 80+ var.

Yıllardır bildiğimiz Cooler Master markası, marka değeri zaten çok yüksek ona ben de katılıyorum. Kasa hakkında çok fazla olumlu yorumlar okudum. Böyle bir bundle yaparak eski seri PSU'lar mı eritiliyor acaba?

bu güç kaynağının özellikleri anladığım kadarı ile:

-UVP ( Under Voltage Protection) eksikliği
-Bronze sertifikalı değil fakat EU standartlarında Bronze a yaklaşan, 83% küsürlerde verimli çalışması.
-CrossLoad testlerindeki verimlilik üzerinde instabilite gözlemleri.
-Modüler olmaması
-Kablo sleeve'inin sadece 24 pin M/B kablosunda olması
- Düşük güç altında da fanların çalışması( yeni modellerde %30 yük altında fanlar duruyor)
- 24pin bağlantısı 700W değil, 648W güç sunması.

+Fiyatının cidden ucuz olması
+PC kapalıyken 0.5W ile 1 W arası güç tüketimi

+/- Hakkında çok fazla inceleme yok. 3 yıllık bir seriye göre anlayamadığım nokta burası. Herkes çok memnun da ses mi çıkartmıyorlar, acaba normal düzeyde f/p denebilecek ürün olduğu için mi insanlar alıp geçiyorlar , yoksa cidden alıcı mı yok?

Bunlar benim okuduklarım sadece. Kesinlikle hafta sonu Vatan'a gidip bu ikiliyi göreceğim.

Sizin de yorumlarınızı bekliyorum @@Cooler Master Türkiye

Teşekkürler

"Yıllardır bildiğimiz Cooler Master markası, marka değeri zaten çok yüksek ona ben de katılıyorum. Kasa hakkında çok fazla olumlu yorumlar okudum. Böyle bir bundle yaparak eski seri PSU'lar mı eritiliyor acaba? "

Masterwatt Lite şuan retail olarak satılan bir psu yani eski seri değil, güncel seri. Yaklaşık 2-3 yıldır yaptığımız birçok psu lu kasada bu seri psu kullandık, örneğin Lite 5 600w kasamız. Masterbox 5 RGB Pro 700w kasamız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı