Cooler Master MB511 Fanlar

FinnPUBG

Decapat
Daha fazla  
Bu kasaya Intel 9900K sistem toplamak istiyorum. Soğutucu olarak 360MM Cooler Master ML360R kullanmak istiyorum. Üst taraf 240/280mm desteklediği için ön tarafa takabiliyorum, ön taraftaki yanında gelen 3 RGB fanıda üste ve arka egzoza takıp güzel bir görünüm elde etmek istiyorum. Şimdi kafama takılan tek bir konu var, radyatör montajından hiç anlamadığım için ben bu soğutucunun fanlarının dışarıya bakmasını istiyorum. Her yerde fanlar içeriye doğru bakıyor örneğin üst tarafa taktığımızda işlemciye doğru içeriye doğru bakıyor peki ya ön tarafta? İçeriye doğru bakarsa kasaya dışarıdan baktığımızda ön taraf kötü gözükecek. Böyle takılır mı? Takılırsa performans da değişiklik olur mu?

Nereye takarsanız takın, fanların radyatöre doğru üflemesi gerekiyor. Dediğiniz gibi fanları öne takabilirsiniz radyatörü de içe takabilirsiniz. Fanlar radyatöre üflediği sürece sıkıntı yok. Kasadan çıkan diğer fanlarıda üste ve arkaya takabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı