Cooler Master MB511 alınır mı?

Yani P500a istememe değil de ekstra fan alıp takmaya uğraşmamak için hani aymı şey sizin attığınızda da var. Şöyle sorayım siz olsanız Lian Li Lancol 2 mesh kasayı mı yoksa P500a yı mı alırdınız hangisinin hava akışı falan daha iyi?

İkisinin de hava akışı iyi hocam ama ben olsam P500a alırdım.

Sağolun hocam peki bu kasalara uyumlu 1 adet egzoz fanı tavsiyeniz var mıdır?
Bir de siz neymişsiniz be hocam her bilgisayar konusuna etiketliyorlar sizi:)

Teşekkürler diğer fanlarla beraber kontrol ederim değil mi aynı animasyonları vesaire yapar mı ?

Çalışır diye düşünüyorum hocam ama yine de siz bir araştırın.
Sağolun hocam çok teşekkürler.

Çalışır diye düşünüyorum hocam ama yine de siz bir araştırın.
Hocam şimdi şu videoyu izliyorum da 6.30 7 dakikalarında ekran kartını bildiğimiz fanları yukarı bakacak şekilde takarsanız sağlıklı olmaz falan dedi çok anlamadım da bir bakar mısınız? Fanları yukarı bakarak taktığımızda herhangi bir sorun olur mu ?
NOT: Biliyorum videodaki p500a nın aynı modeli değil ama çok farklılık olacağını sanmam.
Video linki :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şimdi şu videoyu izliyorum da 6.30 7 dakikalarında ekran kartını bildiğimiz fanları yukarı bakacak şekilde takarsanız sağlıklı olmaz falan dedi çok anlamadım da bir bakar mısınız? Fanları yukarı bakarak taktığımızda herhangi bir sorun olur mu ?
NOT: Biliyorum videodaki p500a nın aynı modeli değil ama çok farklılık olacağını sanmam.
Video linki :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Pardon 5:50 imiş hocam

Video linki :

@messinicocugu hocam müsait olduğunuzda bakar mısınız? Bir de önerdiğiniz kasa fanı 500 TL olmuş 😲 Hala alınır mı sizce?

Son düzenleme:
Sağ olun hocam çok teşekkürler.

Hocam şimdi şu videoyu izliyorum da 6.30 7 dakikalarında ekran kartını bildiğimiz fanları yukarı bakacak şekilde takarsanız sağlıklı olmaz falan dedi çok anlamadım da bir bakar mısınız? Fanları yukarı bakarak taktığımızda herhangi bir sorun olur mu?
NOT: Biliyorum videodaki P500anın aynı modeli değil ama çok farklılık olacağını sanmam.
Video linki:

@messinicocugu hocam müsait olduğunuzda bakar mısınız? Bir de önerdiğiniz kasa fanı 500 TL olmuş 😲 Hala alınır mı sizce?

O kadar verilmez buna da bakabilirsin:

O kadar verilmez buna da bakabilirsin:
Peki önceki dediğime bakabilir misiniz?

Geri
Yukarı