Cooler Master MB511 fan kontrolü

@Atakan D. Hocam ne yaptınız son durum nedir acaba aynı kasaya bende sistem topladim ve aynı fan muhabbeti bendede var bir çözüm bulursanız veya bulduysaniz paylaşırsanız çok sevinirim.

Hangi çoklayıcıyı aldınız ? birde fan hızlarına yaptığınız ayarı biraz anlatırsanız bana ve bu sorunu yaşayan kişilere yardımınız olur.
Fanlar 3 pin olduğu için çok fazla bir ayar yapma şansımız yok. Alfasis 3 lü çoğaltici aldım. Ama molexden güç alan kablolardan olmaması gerekiyor. Molexden güç alan çoğaltici kablo danda aldım onda malesef full devir dönüyorlar. İlk dediğim kablo ile dc mode yaptım.
Hangi çoklayıcıyı aldınız ? birde fan hızlarına yaptığınız ayarı biraz anlatırsanız bana ve bu sorunu yaşayan kişilere yardımınız olur.
Fanlar 3 pin olduğu için çok fazla bir ayar yapma şansımız yok. Alfasis 3 lü çoğaltici aldım. Ama molexden güç alan kablolardan olmaması gerekiyor. Molexden güç alan çoğaltici kablo danda aldım onda malesef full devir dönüyorlar. İlk dediğim kablo ile dc mode yaptım.

Teşekkür ederim 👍 sanırım bahsettiğiniz kablo bu bende bundan bir sipariş verip bir deniyim bakalım

Fanları ayarlayabilen var mı?
Kuzenimde aynı kasadan var, (Cooler Master MB511) ve kasa fanları maksimum devirde çalışıyor.
Üstteki çoklayıcıdan almış ama nereye ne takacağını bilmiyor, yaşı da küçük.
Tam olarak nasıl bağlamak lazım?
Anakart Gigabyte B450 S2H

Yeni konular

Geri
Yukarı