Cooler Master ML240L V2 + MB511 ARGB fan sesi

jaggerz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni aldığım kasamın ve şahane soğutucumun fanları nasıl ama...Tam bir senfoni orkestrası.
Mükemmel bir sesi var... Evde çıldırmak üzereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni aldığım kasamın ve şahane soğutucumun fanları nasıl ama...Tam bir senfoni orkestrası.
Mükemmel bir sesi var... Evde çıldırmak üzereyim.

Hocam gülmemek için zor tutuyorum kendimi. Sonra bu soğutucu yerine aynı dereceyi veren fuma 2 önerince laf yapıyorlar :D

Cooler Master fanlari kronik sorunlu dedigim icin, ban yemiştim 😅
Cidden yazık olmuş hocam, uzun süredir ML240'ın fanlarının kronik sorunlu olduğunu yazarım ve ban yemedim şimdiye kadar. Üstüne V2'si çıktı. O da benzer şekilde sıkıntılıymış demek ki. Adata SU630 nasıl kronik sorunluysa ML240L'nin fanları da aynı şekilde sorunludur. Kötüye kötü dediğimiz için ban mı yiyeceğiz? 👀

Önce sıvı soğutucunun akabinde de kasanın fanlarını değiştirmeniz tek çıkar yol bu arada.

Cidden yazık olmuş hocam, uzun süredir ML240'ın fanlarının kronik sorunlu olduğunu yazarım ve ban yemedim şimdiye kadar. Üstüne V2'si çıktı. O da benzer şekilde sıkıntılıymış demek ki. Adata SU630 nasıl kronik sorunluysa ML240L'nin fanları da aynı şekilde sorunludur. Kötüye kötü dediğimiz için ban mı yiyeceğiz? 👀

Önce sıvı soğutucunun akabinde de kasanın fanlarını değiştirmeniz tek çıkar yol bu arada.
Hala diyorum Cooler Master fanlari sıkıntılı, kısıtlamaları bu gerçeği değiştirmeyecek.

5 fanıda söküp yarın servisine gideceğim bakalım...kasamda ucuza aldığım AeroCool fan var birde ona bakayım çıt yok fanda...koskoca CM nasıl böyle üretebilir anlamış değilim.
Arkadaşlar Vektron yetkili servise gittim bugün...Arıza kabulde Ayhan Bey ile tanıştım adam kralın ta kendisi! Anında yeni fanlarımı verdiler, Vektron forever artık :)

Bu arada kasamın ön fanlarından ellerinde sadece kulpları beyaz olan vardı sizce nasıl durmuş?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-07 at 22.18.21.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-07 at 22.18.21.jpeg
    188,5 KB · Görüntüleme: 26
  • WhatsApp Image 2020-12-07 at 22.18.22.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-07 at 22.18.22.jpeg
    172,9 KB · Görüntüleme: 21
  • WhatsApp Image 2020-12-07 at 22.18.21 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-07 at 22.18.21 (1).jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri