Cooler Master MB511 kasası iyi mi?

Fiyat uçmuş ya 900 liraya aldım 500W 80+ PSU ile.

Ben 24 Kasım'da 7 ay önce 769 TL'ye almışım pff.
Başlıktaki kasayı almaya karar verdim. İçindeki PSU ile beraber tavsiye eder misiniz?

R9 3900X.
RTX 2060S.
32 GB RAM.

Parçalar bu şekilde. 650W yeterli diye düşündüm.

Buraya linkini bırakıyorum imkanın varsa yakınında stokta bulunan magaza git al internet üzerinden satışı yok paran cebinde kalsın ürün karşılaştırma yapmak istediğinde aynı ürün diyor ama fiyat farkı var.
.

Son düzenleme:
Kasa çok güzel. İçinden çıkan PSU muhtemelen üzmeyecektir ama bir kasaya o kadar para vermişken ve 2060S + 3900X'li bir sistemde kullanacakken bence daha kaliteli ömürlük bir PSU alınmalı.

Senin ihtiyacın olan Watt değeri 500 bile değil. PSU Calculator

High Power Performance GD 600W 80+ Gold öneririm.
@Napervays

Bu arada kasanın ARGB olan modelleri gereksiz pahalı. Bence RGB olan önceki versiyonlardan almalısın.

Başlıktaki kasayı almaya karar verdim. İçindeki PSU ile beraber tavsiye eder misiniz?

R9 3900X.
RTX 2060S.
32 GB RAM.

Parçalar bu şekilde. 650W yeterli diye düşündüm.

Şu anda bu kasayı kullanıyorum. Kasanın hava akımı çok iyi. Tüm parçalarım tahmin ettiğimden bile düşük sıcaklıklarda çalışıyor. Ekstra soğutma almama gerek kalmadı.

bu kasalar arasında kaldım

hangisni alayım valla kararsız kaldım ikiside ideal beim için

H500'ü alın rahatınıza bakın. Büyük ihtimalle işlemci soğutucu almanıza da gerek kalmaz.

En son kişisel tercihe ve bütçeye kalıyor. Bütçem olsaydı, H500 alırdım. Kasanın içindeki 750W her ne kadar şu an için çok gerekli olmasa da en azından tam yükte çalışmaz, fazla ses yapmaz ve gelecek için de iyi bir yatırım olur. H500'ün önündeki kocaman fanlar da çok efektif bir hava akışı sağlayacaktır.

Edit: H500'ün içindeki güç kaynağı buymuş: MWE 750 White - V2 | Cooler Master

Burada B+ segmentinde. [psucultists] PSU Tier List
Böyle bir sistemde B+'nın altına inmemek iyi olacaktır zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı