Cooler Master MB511 PSU'su iyi mi?

MEM4Ti

Kilopat
Daha fazla  
Bu kasanın içindeki PSU iyi mi? 80+ yok diye sıcak bakmıyorum, PSU'suz bulamadım. Bütçem maksimum 800 TL, başka kasa önerileriniz var mıdır ya da alinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasanın içindeki PSU iyi mi? 80+ yok diye sıcak bakmıyorum, PSU'suz bulamadım. Bütçem maksimum 800 TL, başka kasa önerileriniz var mıdır ya da alinir mi?
Bu kasanın PSU'su 80+.

Bu kasanın PSU'su 80+.
Peki onerirmisiniz o kasayı hava akışı nasıl
Coil Whine sorunundan muzdarip kullananlar. PSU'suz sadece Vatan Bilgisayar'da var sanırım.
Vatanda var ama psu ile birlikte bütçemi aşar heralde

Peki onerirmisiniz o kasayı hava akışı nasıl

Vatanda var ama psu ile birlikte bütçemi aşar heralde
Orta seviye bir kasa. Eğer sisteminizi 550W besleyebiliyor ise düşünmeden alın derim. Çünkü PSU'nun kendisi 300 TL civarında.

Orta seviye bir kasa. Eğer sisteminizi 550W besleyebiliyor ise düşünmeden alın derim. Çünkü PSU'nun kendisi 300 TL civarında.
Sistem daha bitmedi ekran kartı kaldı
Msi b450m-a pro max
Ryzen 5 3600
Corsair 8x2 3000mhz ram
Gtx 1660 ti veya rtx 2060 olacak
Bu sisteme yetermi 550w

Son düzenleme:
Arkadaşım alttaki kasaya 2060S Rog Strix OC ve Ryzen 5 3600 ile aldı sıkıntısız kullanıyor, oyunlarda gayet iyi sıcaklık değerleri var. Böyle attığım gibi alabilirsiniz bence 800TL gibi bir fiyat tutuyor.

Kasanın altına 2x12CM üstüne 2x12CM önede 3x12CM fan takılıyor. Bazı sitelerde alta 1 yazıyor yanlış bilgi galiba arkadaşımda 2 adet yer var.

PSU'yu fiyat açısından üste koydum kafanızda bir fikir oluşturması için.

Arkadaşım alttaki kasaya 2060S Rog Strix OC ve Ryzen 5 3600 ile aldı, sıkıntısız kullanıyor, oyunlarda gayet iyi sıcaklık değerleri var. Böyle attığım gibi alabilirsiniz bence 800TL gibi bir fiyat tutuyor.

Kasanın altına 2x12CM üstüne 2x12CM önede 3x12CM fan takılıyor. Bazı sitelerde alta 1 yazıyor yanlış bilgi galiba arkadaşımda 2 adet yer var.

PSU'yu fiyat açısından üste koydum kafanızda bir fikir oluşturması için.
Öneriniz için teşekkürler 550w üsteki sisteme yeter o zaman sıkıntı yok. bugün 2 sefer siparişim iptal edildi cooler master mb511 aldım başlıkta 80+ yazıyordu sorduğumda yok dediler iptal etmek zorunda kaldım corsair spec delta tasarımı daha hoşuma gittiği için alacağım desteğiniz için teşekkürler

Öneriniz için teşekkürler 550w üsteki sisteme yeter o zaman sıkıntı yok. bugün 2 sefer siparişim iptal edildi cooler master mb511 aldım başlıkta 80+ yazıyordu sorduğumda yok dediler iptal etmek zorunda kaldım corsair spec delta tasarımı daha hoşuma gittiği için alacağım desteğiniz için teşekkürler
Cooler Master MB511 kasasında bulunan 650w PSUda 80+ sertifikası var. Hava akışı olarak da mükemmel kasadır.

Geri
Yukarı