Cooler Master MB511 vs Corsair Carbide Spec-Delta

Sizce hangisi?

• Cooler Master MB511 + 600W

Oy: 17 48,6%
  • Corsair Carbide Spec Delta +550W 80+ PLUS

Oy: 18 51,4%

• Oy verenlerin toplamı
    35
Cooler Master önermiyorum. Sessiz çalışan bir PSU su yok fanları zaten forumda takıldıysanız sesinden herkes şikayetçi. Carbide Spec Delta kullanıyorum kasa olarak Hava sirkülasyonu gayet iyi kuşkunuz olmasın. Sadece PSU'sunu almadan önce sorun 2018 modellerinde Coil Whine ( Gürültü) sorunu vardı 2019 modellerde yok bu sorun düzelttiler . Ekteki gibi hava sirkülasyonu var resmi büyüterek bakabilirsiniz.
Bu gidişle zaten tercihimi Corsair tarafında yapacağım.

Ürünlerin geç gelmesi benim için çok sorun teşkil etmiyor. PSU + kasa maksimum 600 TL düşünüyorum açıkçası. Bütçem üstüne çıkabilir ama çok gerek duymuyorum. Bu belirttiğim iki kasa o fiyat bandında.
27 Ağustos'ta sipariş verdiğim fanlar az önce elime ulaştı. Toplamda 87 gün civarı. Beklemeye tahammülünüz varsa söyleyin tabiki.

27 Ağustos'ta sipariş verdiğim fanlar az önce elime ulaştı. Toplamda 87 gün civarı. Beklemeye tahammülünüz varsa söyleyin tabiki.
Wow. Ben o kadar beklemem diyordum. Hani 15-20 gün diye bekliyordum. 87 gün fazlaymış.

Wow. Ben o kadar beklemem diyordum. Hani 15-20 gün diye bekliyordum. 87 gün fazlaymış.
Bazılarına 1 haftada geliyor bazılarına 1 ayda.Ben de hadi 1 ayda gelsin ne olacak diyordum 3 ayda geldi. Böyle olacağını bilsem burdan kesinlikle söylemezdim. Şansınıza güveniyorsanız söyleyin onun dışında kesinlikle önermiyorum Allah bir daha ellerine düşürmesin.

Bazılarına 1 haftada geliyor bazılarına 1 ayda.Ben de hadi 1 ayda gelsin ne olacak diyordum 3 ayda geldi. Böyle olacağını bilsem burdan kesinlikle söylemezdim. Şansınıza güveniyorsanız söyleyin onun dışında kesinlikle önermiyorum Allah bir daha ellerine düşürmesin.
Ben bütün sistemi aslında şans üstüne topluyorum. RX 5700 var. Nanatakatologdan alınacak. Anakart nanakatalogdan alınacak. Sıkıntı yok bakalım. Ne kadar pişman olacağım. Gerçi ben her gün darlamayı severim. Bakalım ne olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı