Cooler Master MH 530 vs. Plantronics RIG 400

Cooler Master MH 530 VS Plantronics RIG 400

• Cooler Master MH 530

Oy: 1 16,7%
  • Plantronics RIG 400

Oy: 5 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    6

Erefekut

Hectopat
Plantronics RIG 400 ve Cooler Master MH 530 arasında çok kaldım. Genelde film ve müzik dinleyeceğim arada sırada oyunlarda işimi görsün. Mikrofon çok önemli değil, ses kalitesi benim için daha önemli. Cooler Master MH 530 ağır olduğunu duydum ama Plantronics RIG 400'den daha iyi ses kalitesi sunuyorsa rahatlıktan ödün verebilirim. Cooler Master MH 530 gözüme daha sağlam geldi ( sizce sağlamlık açısından hangisi daha iyi?) ama ses kaliteleri eşit ise Plantronics RIG 400 tercih etmeyi düşünüyorum. Malzeme kalitesi ve ses kalitesi benim için çok önemli .Siz hangi kulaklığı önerirsiniz ?

Ben Cooler Master MH530 kullanıyorum. Ses kalitesi hem müzik hem de oyun açısından tatmin edici. Özellikle yan kapakları açıp, bass ağırlıklı müzikler dinlemek ayrı bir zevk. Oyun içinde de rakiplerini yönünü gayet rahat bir şekilde tayin edebiliyorsunuz. Mikrofonu beni tatmin ediyor, ben konuşurken rahatsız olan birine denk gelmedim henüz. Malzeme olarak oldukça kaliteli deri pedleri ve alüminyum tutacakları. Eksi yönü olarak biraz ağır bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim. Ben geçen sene 250 TL gibi bir fiyata aldım, şimdiki durumunu bilemiyorum.

Ben Cooler Master MH530 kullanıyorum. Ses kalitesi hem müzik hem de oyun açısından tatmin edici. Özellikle yan kapakları açıp, bass ağırlıklı müzikler dinlemek ayrı bir zevk. Oyun içinde de rakiplerini yönünü gayet rahat bir şekilde tayin edebiliyorsunuz. Mikrofonu beni tatmin ediyor, ben konuşurken rahatsız olan birine denk gelmedim henüz. Malzeme olarak oldukça kaliteli deri pedleri ve alüminyum tutacakları. Eksi yönü olarak biraz ağır bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim. Ben geçen sene 250 TL gibi bir fiyata aldım, şimdiki durumunu bilemiyorum.
Yorumunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı