Cooler Master "MH752" incelemesi

Hala kullandığınız ve önerdiğiniz bir kulaklık mı?

Hala MH752 kullanıyorum. Zaten takstar modeli üzerinden üretilmiş bir kulaklık olduğundan rahatlığa ve konfora önem veren müzik kulaklığıdır aslen. Ancak Cooler Master bunu oyuncu kulaklığı için tasarımlayıp yeniden ürettiği için Gaming kulaklık olarak geçmektedir. Şahsen ben FPS oyunundan çok müzik dinlediğim için bu kulaklıktan vazgeçemiyorum ve bidahaki serisini de alacağım eğer çıkarsa. Önerdiğim kulaklık hala budur. Bu olmazsa alpha almayın önermiyorum denedim, cloud 2 daha iyi.

Benim öncelliğim oyun olacak sizce öneriniz ne olur sadece CS:GO oynuyorum professionel olarak oynamayı düşünüyorum.

Benim öncelliğim oyun olacak sizce öneriniz ne olur sadece CS:GO oynuyorum professionel olarak oynamayı düşünüyorum.

Cloud 2 düşünün derim o zaman. Tabi her şeyi kulaklığa bağlamayın bunlar aksesuar %1 etkiler asıl sizi etkileyecek olan yeteneğiniz. Sonuçta para bulana kadar telefon kulaklığı ile oynuyor herkes. O yüzden konfor önemli değilse alıcağınız kulaklık çok önemli değil adı çıkmış tüm kulaklıklar iyidir.

Arkadaşlar MH752 aldım yeni. Müzik dinlerken ses kaydı açıyorum. Kaydı dinliyorum ve müziğin sesi bariz şekilde geliyor. Normal mi ?

Paylaştığınız bilgiler için hepinize teşekkürler öncelikle. Bu kulaklık film dizi izlerken ne gibi katkısı oluyor. Bir de anladığım kadarıyla kablosuz modellerde daha ağır ve uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık verdiğini duydum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirse memnun olurum.

Kulaklığı alalı yaklaşık 1 yıl olacak, dışarıda ve evde olmak üzere çok uzun süre kullandım. Hiçbir rahatsızlık problemi yaşatmadı sağ olsun.

Merhabalar şuan hyperx cloud 2 almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım mh752 mı hyperx mı?
Kulaklığı alalı yaklaşık 1 yıl olacak, dışarıda ve evde olmak üzere çok uzun süre kullandım. Hiçbir rahatsızlık problemi yaşatmadı sağ olsun.
Müzikle falan çok işim olmuyor FPS oyunları oynuyorum.

Merhabalar şuan hyperx cloud 2 almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım mh752 mı hyperx mı?

Müzikle falan çok işim olmuyor FPS oyunları oynuyorum.
İkisinide alabilirsiniz. Ben konforu ve uzun süre kullanım açısından mh752 tercih ederdim. Ses kalitesinde fark yok diyebilirim. Ama konforda var bariz bir şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…