Cooler Master MK110 Klavyemiz Stoklarda

Cooler Master Türkiye

Cooler Master
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar,

Forumda kullanan neredeyse tüm kullanıcıların memnun olduğu Masterkeys Lite L klavyemizin yenilenmiş versiyonu olan MK110 Mekanik Hisli Oyuncu Klavyemiz mağazalardaki yerini aldı. Diğer tüm klavyelerimiz gibi bu modelimizde Türkçe tuş dizilimi ile geliyor.

Resimleri aşağıya ekliyorum.

Masterkeys Lite L'dan farklı olan özellikleri;

Çevresel Aydınlatma: Klavyenin iki yan ve arka tarafında RGB şerit LED bulunur ve tuşlar ile senkronize bir şekilde çevresel aydınlatma sunar.
Çerçevesiz tasarım: Tuşların etrafını çevreleyen çerçeve bu modelde yer almaz. Bu sayede klavyenin temizliği bir fırça yardımı ile kolayca yapılabilir.

Diğer özellikleri neredeyse Masterkeys Lite L ile tamamı ile aynı. Özel Mem-Chanical switchler ile mekanik hissiyat, 6 bölgeli RGB aydınlatma, 26 tuşa kadar antighosting gibi özelliker.

Sorusu olan arkadaşlar sorularını bu konu altından sorabilirler.

İyi forumlar.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 78
  • 2.png
    2.png
    259,9 KB · Görüntüleme: 67
  • 3.png
    3.png
    59,8 KB · Görüntüleme: 64
  • 4.png
    4.png
    49,7 KB · Görüntüleme: 66
  • 5.png
    5.png
    150,6 KB · Görüntüleme: 64
  • 6.png
    6.png
    62,4 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Klavye güzel fakat gözler bir mekanik switch aradı. Tasarım oldukça güzel.
Aşağıya iki inceleme videomu bırakıyorum. CK350'nin mekanik hissiyatından daha güzel geliyor bana bu mekanik hisli anahtarların hissiyatı. Daha tok ve yumuşak. Sebebi biraz mavi anahtar olması. Ancak bu anahtarlar da yabana atılacak cinsten değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı