Cooler Master ML240L V2 RGB'si Çalışmıyor

beratdndr

Hectopat
IMG-20201228-WA0009.jpeg

20201229_003237.jpg

Dün açtığım sıvı soğutma önerisi konusunun üzerine Cooler Master ML240L V2 aldım. Sıvı soğutma perfornmans olarak çok iyi ama kutusundan çıkan RGB kontrolcü bozuk ya da ben tam takamadım. İnternetten montaj videosunu izleyerek kablolamayı yaptım ama yine de RGB kontrolcüyü çalıştıramadım Power'ın Molex girişleri çalışıyor. Fanların RGB'si de çalışıyor anakarta bağlayınca. Nerede hata yapmış olabilirim?

Fanların RGB'si de çalışıyor anakarta bağlayınca.

Çalışıyor demişsin başlıkta çalışmıyor demişsin tam anlayamadım. Resimde kontolcüden çıkan RGB kablolarını fanlardan gelen RGB'lere bağlaman gerek. Üstlerinde ok gibi bir işaret var onları eşleştir onu yanlış yapıyorsun büyük ihtimalle.

Çalışıyor demişsin başlıkta çalışmıyor demişsin tam anlayamadım. Resimde kontolcüden çıkan RGB kablolarını fanlardan gelen RGB'lere bağlaman gerek. Üstlerinde ok gibi bir işaret var onları eşleştir onu yanlış yapıyorsun büyük ihtimalle.
Onları oklara göre eşleştirip molexle bağladım pompanın da fanlarında rgb si çalışmadı ama anakarta direk fanları bağlayınca çalışıyor

Geri
Yukarı