Cooler Master ML360R sıvı soğutmada yüksek ısı ve fan sesi

UPS'ten kargo bildirimi geldi beklediğim bir ürün de yok muhtemelen geri yolladılar benim soğutucuyu. Gerçi vatandan bir geri bildirim de almadım. Heyecanla bekliyorum şimdi kargoyu :D

Evet beklediğim gibi Vatan geri göndermiş ürünü. Bir sorun bulunamadı notuyla... Tekrar kurmaya denemeye de artık mecalim kalmadı. O yüzden satayım gitsin, giden para da deneyim olarak sayalım :D

Son düzenleme:
UPS'ten kargo bildirimi geldi beklediğim bir ürün de yok muhtemelen geri yolladılar benim soğutucuyu. Gerçi vatandan bir geri bildirim de almadım. Heyecanla bekliyorum şimdi kargoyu :D

Evet beklediğim gibi Vatan geri göndermiş ürünü. Bir sorun bulunamadı notuyla... Tekrar kurmaya denemeye de artık mecalim kalmadı. O yüzden satayım gitsin, giden para da deneyim olarak sayalım :D
Bende tekrar geri yolladım çoğu delikleri yalama bana değişim yapacaklarını söylediler aynı ürünü istemiyorum dedin 3. Kez lades olmasın. Daha iyi kaliteli malzemeli olan perfornanslı ürün yollayın dedim. Üst masrafını karşılayım öyle olmaz dediler ama biz bir model üstü varsa stokda yollarız dediler ücret ödemenize de gerek yok dediler. Ben 2. Kez yolluyorum vatana bıraksak Allaha emanet 1 ay bekle dur. Bakalım hocam stoktaki duruma göre değişim yada para iadesi isteyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı