Cooler Master MM710 vs Razer Viper vs Zowie ZA13

Bende aldım genel olarak memnunum ama clickleri biraz dandik sanki basılı tutunca biraz daha farklı ses çıkıyor sizinki de öylemi birde clicklerde wobble dedikleri oynama sorunu az da olsa var

Evet aldım. Mouse küçük ve claw grip için tam istediğim gibi öneririm. Kablosuda çok yumşak.

1-2 Ay sonraki tecrübeleriniz nasıl ? Bende almayı düşünüyorum ama yardımcı olabilir misiniz ?

Bende aldım genel olarak memnunum ama clickleri biraz dandik sanki basılı tutunca biraz daha farklı ses çıkıyor sizinki de öylemi birde clicklerde wobble dedikleri oynama sorunu az da olsa var
Mouseniz yeni seri mi? Mousenizin altına bakın WWOL2 yazıyorsa yeni seridir. Yeni seride wobble sorunu gibi bazı sorunlar çözülmüş.

Bir konuda daha yazmıştım burayada yazıyım. WWOL2 - KKOL2 kodlu ürünler 2. seri anlamına gelmiyor bunlar ürünün renk kodları. KKOL1 mat, KKOL2 beyaz parlak. Yani sonraki 1 ve 2 mat ve parlak'ı ayırt etmek için kullanılıyor. Yanlış bilgilendirmeyi giderelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı