Cooler Master MWE 650W Bronze V2 alınır mı?

Bütçe
600 - 700 TL
Cooler Master üzmez ama ben olsam High Power alırdım.

Hayatımda hiç High Power güç kaynağı almadım.

Cooler Master Hyper 212 LED işlemci soğutucusunu kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok ve işlemciyi o kadar güzel soğutuyor ki, 25 derecenin üzerine çıkmıyor. O yüzden bu markaya bir sempatim var. Sessiz olması ve verimliliğinin iyi olması bana yeter.

Cooler Master Hyper 212 LED işlemci soğutucusunu kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok ve işlemciyi o kadar güzel soğutuyor ki, 25 derecenin üzerine çıkmıyor. O yüzden bu markaya bir sempatim var. Sessiz olması ve verimliliğinin iyi olması bana yeter.
İhtiyaçlarınızı karşılar. Zaten sisteminiz şimdiki haliyle fazla güç tüketmiyor, güç kaynağı sıkışmayacağından ısınmaz ve fanı da çok hızlı çalışmaz, bundan dolayı sessiz olur.

Hocam High Power önerilen PSU markaları arasında, bir sorunu olmaz. Ama dediğim gibi Cooler Master da üzmez. Sağlam markadır.

@Recx and Flex @hakan yaeger @Salsa @Mehmet A

Dostlar size bir soru daha sormak istiyorum.

Ben bu konuyu sabah açtım. Açtığımdan beridir hala araştırma içerisindeyim. Technopat Sosyal'de çok fazla konu gördüm. Bir konuya giriyorum. Cooler Master, High Power - XPG'ye göre daha iyidir deniyor. Başka bir konuya giriyorum. High Power - XPG, Cooler Master'a göre daha iyidir deniyor. Kafam karıştığı için bu soruyu sorma gereği duyuyorum. Söylediğim modeli aldıktan sonra keşke High Power alsaydım demem değil mi? Ya da bu iki firmanın kıyaslamasını yaparsanız hangisi daha önde gelir?

Not: Başka soru sormayacağım.

Söylediğim modeli aldıktan sonra keşke High Power alsaydım demem değil mi? Ya da bu iki firmanın kıyaslamasını yaparsanız hangisi daha önde gelir?
Zaten başta belirttim, Performance GD, MWE Bronze'dan daha iyi. MWE Bronze pişman edecek bir ürün değil, pişman etmez ama arada az fark vardı, neden High Power almadım? Diyebilirsiniz sonradan.

@Recx and Flex @hakan yaeger @Salsa @Mehmet A

Dostlar size bir soru daha sormak istiyorum.

Ben bu konuyu sabah açtım. Açtığımdan beridir hala araştırma içerisindeyim. Technopat Sosyal'de çok fazla konu gördüm. Bir konuya giriyorum. Cooler Master, High Power - XPG'ye göre daha iyidir deniyor. Başka bir konuya giriyorum. High Power - XPG, Cooler Master'a göre daha iyidir deniyor. Kafam karıştığı için bu soruyu sorma gereği duyuyorum. Söylediğim modeli aldıktan sonra keşke High Power alsaydım demem değil mi? Ya da bu iki firmanın kıyaslamasını yaparsanız hangisi daha önde gelir?

Not: Başka soru sormayacağım.
CM ve High Power'ın, XPG'ye göre daha iyi olması doğru sadece. Ya CM ya da High Power alın, fark etmez.

Geri
Yukarı