Cooler Master NR200 kasa ön siparişe açılmış

Bu mesajı yazdığım zaman farklı bir model geleceğini düşünmüştüm 😃

Güzel bir kasa, en büyük özelliği 80 Dolar olması. Çünkü çoğu ITX kasa, küçük firmalar tarafından üretiliyor ve pahalı oluyor. NCase M1 mesela, çok güzel aksa ama 220 Dolar civarı fiyatı var.

Mesela seneye, sistem değiştirmeyi düşünüyorum. Eğer bu kasayı stokta bulursam, mevcut DDR4 6700K sistemimi bu kasaya geçirip, macOS için kullanabilirim.

Evet ürün tekrardan stoklara gelecek yakın zamanda.

Güzel haber. Ancak umarım güzel bir fiyattan gelir. En son stoktayken 700 TL civarında satılmış. :)

Ben Amazon Almanya’dan aldım. Eylül 2020’den beri kullanıyorum. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Türkiye'ye gelirse ben de alacağım, çok hoş ve fonksiyonel bir kasa. Amazon.com'da 79$, Türkiye'ye gönderim ücreti ise 80$, çok pahalı.

@Cooler Master Türkiye kasanın Türkiye'ye geleceğini söyledi, umarım normal fiyatlardan gelir. 700 TL civarında görünmüş en son sitelerde. Tutup da 1000'li fiyatlardan getirirlerse 79$'lık bir kasayı çok yüksek olur.

Bakalım, nasıl olacak...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Her ürünün belirli bir fiyatı var, ülkeye getirirken verilmesi gereken vergiler var, resmi masrafları var vs. bazıları ne yazık ki açıklayamayacağım durumlar ancak kullanıcılardan gizlemek için değil, resmi engeller.

Yurtdışında ucuz olan bir ürün Türkiye'de vergiler ve masraflar eklendiğinde ne yazık ki o fiyatı değişiyor. Cooler Master Türkiye fiyatı bu vergilerin ve masrafların altına indiremez, benzeri durum diğer resmi ürün satışı yapan bütün markalar için geçerli diyebiliriz.

Biz her üründe elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz, teşekkürler.

Bu konuda bilgi aldım, sadece bu ürün için değil, ürünler piyasaya geldiği fiyattan satıldıktan sonra, ürün stoğu bittiğinde bazen mağaza sayfalarında fiyatlar otomatik olarak USD/TRY kurdan. güncelleniyor.

Özetle stoğu bitmiş ürünlerde fiyatlar doğru değil, bilginiz olsun.

Merhaba,

Her ürünün belirli bir fiyatı var, ülkeye getirirken verilmesi gereken vergiler var, resmi masrafları var vs. bazıları ne yazık ki açıklayamayacağım durumlar ancak kullanıcılardan gizlemek için değil, resmi engeller.

Yurtdışında ucuz olan bir ürün Türkiye'de vergiler ve masraflar eklendiğinde ne yazık ki o fiyatı değişiyor. Cooler Master Türkiye fiyatı bu vergilerin ve masrafların altına indiremez, benzeri durum diğer resmi ürün satışı yapan bütün markalar için geçerli diyebiliriz.

Biz her üründe elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz, teşekkürler.

Açıklamanız için teşekkürler. Umarım bizler için uygun bir fiyattan gelir. Zira sadece Technopat da değil, diğer forumlarda da gördüğüm kadarıyla NR200 büyük bir ilgi ile beklenen kasa. Zira ülkemizde de artık Mini ITX ve SFF tarzı sistemler, zevkler yavaş yavaş oturmaya ve yayılmaya başladı. NR200 de bunun için biçilmiş kaftan, fiyatı ve özellikleriyle.

Bu konuda bilgi aldım, sadece bu ürün için değil, ürünler piyasaya geldiği fiyattan satıldıktan sonra, ürün stoğu bittiğinde bazen mağaza sayfalarında fiyatlar otomatik olarak USD/TRY kurdan güncelleniyor.

Özetle stoğu bitmiş ürünlerde fiyatlar doğru değil, bilginiz olsun.

Evet, stoğu bitmiş ürünlerde ya fiyat kur bazlı güncellenmeye devam ediyor ya da takılı kalıyor.

Geri
Yukarı