Cooler Master oyuncu ürünleri bayram kampanyası

Merhaba arkadaşlar,

Bu ürünlerimizde bayram kampanyamız başlamıştır, 18 Eylül'e kadar devam edecek.
  • MasterKeys Pro L Beyaz LED Mekanik Cherry MX RED TR 314 TL
  • MasterKeys Pro L RGB LED Mekanik Cherry MX RED TR 459 TL
  • Ceres 300 kulaklık 99 TL
  • Xornet 2 mouse 79 TL
  • Mastermouse Pro L 12000 DPI 189 TL

Değerlendirebilirsiniz...

Facebook_4_Products1.png
pro l.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O modellerin fiyatları zaten kendi kategorisinde en iyi tercihler olduğu için, fiyat kırmak ne kadar mantıklı tartışılır. Ancak Ceres 300 ile Xornet 2 modelin fiyatı çok iyi olmuş bana kalırsa. Birçok insan ucuza kaliteli ekipman almak istiyor. Bu fiyatlarda bu modeller gayet iyi. :)

O modellerin fiyatları zaten kendi kategorisinde en iyi tercihler olduğu için, fiyat kırmak ne kadar mantıklı tartışılır. Ancak Ceres 300 ile Xornet 2 modelin fiyatı çok iyi olmuş bana kalırsa. Birçok insan ucuza kaliteli ekipman almak istiyor. Bu fiyatlarda bu modeller gayet iyi. :)
Yine de bayram sonuçta. Çocuklar sevinsin :D
Bkz: Ben.
Almak istiyorum mesela masterkeys klavyesini. Bayram indirimi çoğu insanı sevindirirdi. Yapabilir misiniz sayın Cooler Master bey?

Aynen, veya masterkeys lite serisinde. :)
Kesin alacaksanız yardımcı olabilirim. Benimle iletişime geçer misiniz ?

Yine de bayram sonuçta. Çocuklar sevinsin :D
Bkz: Ben.
Almak istiyorum mesela masterkeys klavyesini. Bayram indirimi çoğu insanı sevindirirdi. Yapabilir misiniz sayın Cooler Master bey?

Biliyorum. En ucuzu burada var. Bi' 100 TL olsa çok iyi olurdu yani. :D
Çok zor 100 tl bu ürünün hakkı değil. :D Bence fırsattan yararlanın o fiyat bu ürün için çok iyi.

Çok zor 100 tl bu ürünün hakkı değil. :D Bence fırsattan yararlanın o fiyat bu ürün için çok iyi.
Almayı düşünüyorum fakat siz neden iletişim istiyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı