Cooler Master Portal: Please make sure that you are connected to the internet

alovich

Hectopat
CM masterkeys lite L combo ürününde klavye aydınlatması ve mousede macro için Portal uygulamasını kullanacaktım. Fakat programı açınca sadece 'please make sure that you are connected to the internet when you launch/update the cm portal' yazan bir ekran çıkıyor, internette de böyle bir sorun/çözümü bulamadım. Kullanan, nedenini bilen var mı? Klavye-mouseyi algılayabilecek kullanabileceğim başka uygulama var mı?

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo setin içinden bulunan klavyede mouseda Cooler Master Portal programını desteklemiyor yani ürünlerin yazılımsal bir desteği yok.

Anladım teşekkürler, peki genel olarak renk düzeni/macro yapabileceğim bir program var mı?
Setin içinden klavyenin arka aydınlatması "On The Fly" şeklinde yani klavye üzerinden yapılan kombinasyonlarla değişiyor. Şu kutunun içinden çıkan kullanım kılavuzunu açıp okumayı deneyin. Her ayrıntı yazıyor o bölümde. Makro özelliği yok bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı